Secret Files 3 - pierwsze próbki soundtracku dostępne w sieci

Mateusz Stanisławski
2012/08/10 19:47
4
0

Twórcy Secret Files 3 umożliwili odtworzenie trzech utworów, które wejdą w skład ścieżki dźwiękowej produkcji. Czy faktycznie jest klimatycznie?

Secret Files 3 - pierwsze próbki soundtracku dostępne w sieci

Z trzema upublicznionymi kompozycjami możecie się zapoznać z poziomu oficjalnej witryny sieciowej tytułu. W grze utwory te – przygotowane przez Thorstena Engela, który był odpowiedzialny za ilustrację muzyczną w Lost Horizon – będą odtwarzane w kościele, sypialni głównej bohaterki oraz na terenie wykopalisk Potbelly Hill w południowej Turcji.

– Za sprawą swoich utworów Thorsten daje każdej lokacji, począwszy od Florencji, a skończywszy na Alcatraz, wyjątkowy klimat. Jesteśmy więc bardzo szczęśliwi, mając go w swoich szeregach, gdy pracujemy nad kolejną odsłoną seriipowiedział Marco Zeugner ze studia deweloperskiego.

GramTV przedstawia:

Premiera Secret Files 3 odbędzie się 14 września bieżącego roku. Przypominamy, że nowa produkcja firmy Animation Arts, która trafi wyłącznie na komputery osobiste, znalazła się w line-upie studia Deep Silver na tegoroczne targi gamescom w Kolonii.

Komentarze
4
mtsach
Gramowicz
Autor
04/09/2012 09:53

Na razie nie znalazłem gry w żadnym planie wydawniczym. Będę monitorował sytuację.

artur_nogaj
Gramowicz
04/09/2012 01:51

ktoś planuje ją u nas wydać? Czy pozostaje steam i słownik w ręku?

mtsach
Gramowicz
Autor
01/09/2012 21:44

Gra doczekała się dema, niestety na razie jeno w niemieckiej wersji językowej: http://content.deepsilver.com/kochmedia/downloads/geheimakte3/GA3_GAS_Demo.exe820 MB, kilka pierwszych etapów do zaliczenia.
Trwa Wczytywanie