Epic Mickey 2: Siła Dwóch - Intro oraz za kulisami po polsku!

Małgorzata Trzyna
2012/08/02 15:42
3
0

CD Projekt przygotowało najnowsze materiały wideo związane z grą Epic Mickey 2: Siła Dwóch. W pełnej polskiej wersji językowej ukazało się intro produkcji Disneya, zaś pierwszą część serii „za kulisami” możemy obejrzeć z polskimi napisami.

Epic Mickey 2: Siła Dwóch - Intro oraz za kulisami po polsku!

Epic Mickey 2: Siła Dwóch jest sequelem hitu Warrena Spectora. Pierwsza część gry sprzedała się na całym świecie w ponad trzech milionach egzemplarzy. Ci, którzy uwielbiają Myszkę Miki, z pewnością ucieszą się na wieść, że druga część będzie dostępna w naszym kraju na PC i konsole w pełnej polskiej wersji językowej. Przetłumaczono i zdubbingowano ponad 10 000 kwestii dialogowych dla 20 postaci głównych oraz 50 postaci drugoplanowych, którym głosu użyczyli słynni aktorzy, m.in. Krzysztof Tyniec, Kacper Kuszewski i Jarosław Boberek.GramTV przedstawia:

W Epic Mickey 2: Siła Dwóch będziemy mogli stawić czoła Szalonemu Doktorkowi sami lub w trybie współpracy, wcielając się w jednego z dwóch uzupełniających się nawzajem bohaterów – Mikiego lub Oswalda.

Epic Mickey 2: Siła Dwóch ukaże się tej jesieni w pełnej polskiej wersji językowej na PC, Xboksa 360 i PS3. Gra umożliwi wykorzystanie kontrolera ruchu PlayStation Move.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
02/08/2012 22:18

Co to? Reklama Falubazu Zielona Góra? :D

Usunięty
Usunięty
02/08/2012 17:56

Pewnie zagram...jednak jak w przypadku jedynki, po cichu, pozno w nocy i nie chwalac sie znajomym czy najlepszym kumplom:pI jak napisal Kadaj...Kaczor Donald i Goofy! I to co drazni moje uszy w intrze to piosenki w jezyku polskim, wypada to slabo i mogli zostawic je w oryginale + dodanie polskich napisow.Serio nie da sie tego sluchac chyba, ze ja juz wyroslem z tego:p

Usunięty
Usunięty
02/08/2012 16:47

Nigdy nie lubiłem tej myszy. Kaczor Donald górą! ;p
Trwa Wczytywanie