Plotka: God of War Saga Collection za miesiąc w sprzedaży

Mateusz Stanisławski
2012/07/31 15:40
3
0

Czyżby jeszcze jedno zbiorcze wydanie God of War na horyzoncie? Jak donosi serwis Siliconera, już niedługo kilka odsłon przygód Kratosa znajdziemy w zestawie Saga Collection.

Plotka: God of War Saga Collection za miesiąc w sprzedaży

Jak donoszą niektórzy pracownicy zagranicznych punktów sprzedaży gier, pod koniec sierpnia dojdzie do premiery pakietu God of War Saga Collection w wersji na konsole PlayStation 3. Niestety, informatorzy nie podali, co złoży się na ten zestaw, w dodatku sam światowy wydawca gier z Kratosem, Sony Computer Entertainment, nie zamierza komentować sytuacji.

Ale kilka rozwiązań można zaproponować. Niewykluczone, że mowa w tym przypadku o europejskiej i/lub amerykańskiej edycji wydania God of War Omega Edition, które oferuje wszystkie odsłony cyklu na PlayStation 3. Możliwe również, że to po prostu inna nazwa God of War Saga Dual Pack, które na początku bieżącego miesiąca trafiło do ofert niektórych zagranicznych sklepów internetowych. Wówczas moglibyśmy liczyć najprawdopodobniej na God of War Collection Volume II i God of War Collection w jednym pudełku. A jakie Wy macie typy?

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
31/07/2012 21:48

Wszystko jedno szczerze powiedziawszy, byleby miało dobrze zrobione menu, z którego wybiera się daną gre i było pozbawione wad.

Usunięty
Usunięty
31/07/2012 20:00

Oby to było Volume II + Collection.

marcin-malysza
Gramowicz
31/07/2012 19:54

Sądzę, że to to będzie<jak będzie>cały cykl gier traktujących o Kratosie.
Trwa Wczytywanie