Informacje

Plotka: God of War Saga Collection za miesiąc w sprzedaży

3 Mateusz Stanisławski

Czyżby jeszcze jedno zbiorcze wydanie God of War na horyzoncie? Jak donosi serwis Siliconera, już niedługo kilka odsłon przygód Kratosa znajdziemy w zestawie Saga Collection.

God of War: Wstąpienie - obrazek 1
God of War: Wstąpienie

Jak donoszą niektórzy pracownicy zagranicznych punktów sprzedaży gier, pod koniec sierpnia dojdzie do premiery pakietu God of War Saga Collection w wersji na konsole PlayStation 3. Niestety, informatorzy nie podali, co złoży się na ten zestaw, w dodatku sam światowy wydawca gier z Kratosem, Sony Computer Entertainment, nie zamierza komentować sytuacji.

Ale kilka rozwiązań można zaproponować. Niewykluczone, że mowa w tym przypadku o europejskiej i/lub amerykańskiej edycji wydania God of War Omega Edition, które oferuje wszystkie odsłony cyklu na PlayStation 3. Możliwe również, że to po prostu inna nazwa God of War Saga Dual Pack, które na początku bieżącego miesiąca trafiło do ofert niektórych zagranicznych sklepów internetowych. Wówczas moglibyśmy liczyć najprawdopodobniej na God of War Collection Volume II i God of War Collection w jednym pudełku. A jakie Wy macie typy?

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
marcin-malysza

Sądzę, że to to będzie<jak będzie>cały cykl gier traktujących o Kratosie.

Odpowiedz
G bobobo

Oby to było Volume II + Collection.

Odpowiedz
G Azvar

Wszystko jedno szczerze powiedziawszy, byleby miało dobrze zrobione menu, z którego wybiera się daną gre i było pozbawione wad.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?