Uprising44 z wydawcą i dzienną datą premiery. Mamy nowe screeny i sporo gameplayu!

Patryk Stanisławski
2012/07/20 18:45

W końcu otrzymaliśmy świeże informacje na temat Uprising44. Gra doczekała się nowego wydawcy, ale nie wiadomo, czy trafi na wszystkie wcześniej zapowiadane platformy.

Nie udało się z Cenegą, więc twórcy Uprising44 dogadali się z firmą LEM w kwestii dystrybucji produkcji. Graczom ma zostać udostępnione porządne wydanie w atrakcyjnej cenie. – Po zapoznaniu się z kodem gry bliskiego ukończeniu oraz widząc zapał, z jakim twórcy „dopieszczają” grę w ostatniej fazie produkcji, zdecydowaliśmy się zaoferować firmie DMD dostęp do naszej sieci dystrybucjipowiedział Maciej Turski, dyrektor wydawniczy Licomp Empik Multimedia.

– Cieszymy się z faktu nawiązania współpracy. Dzięki niej gracze z Polski będą mogli otrzymać starannie przygotowane wydanie polskiej, pudełkowej wersji gry Uprising44. Dodatkowo odpowiednio do warunków polskiego klienta zbilansowana w porozumieniu z nami cena, operująca standardami stosowanymi w grach niezależnych, powoduje, że większa ilość graczy, także tych „niedzielnych” zagra w nasz tytuł – dodał Michał Dziwniel, dyrektor zarządzający DMD Enterprise.

GramTV przedstawia:

Jednocześnie do sieci trafił nowy odcinek dziennika wideo twórców, który jest pełen ujęć prezentujących czysty gameplay. Dodatkowo możecie dowiedzieć się kilku intrygujących faktów na temat najważniejszych składowych produkcji – Jacek Kwiecień przybliża scenariusz i konstrukcję poszczególnych postaci, Krzysztof Domański opowiada zaś o muzyce i udźwiękowieniu.

Nie mniej istotne są informacje przedstawione na planszy wieńczącej materiał – podano termin wydania gry, 28 sierpnia 2012 roku, oraz... nie odnotowano wersji na konsole Xbox 360. Czyżby edycja ta trafiła do zamrażarki?

Uprising44 z wydawcą i dzienną datą premiery. Mamy nowe screeny i sporo gameplayu!

Komentarze
77
Usunięty
Usunięty
25/07/2012 18:36

Konfrontując to co mówią twórcy w tym filmiku, z tym co widać na umieszczonych elementach gameplayu można by pokusić się o stwierdzenie że to wideo jest zrobione "dla jaj".Zastanawia mnie co kieruje twórcami tak wyglądających gier. Czy oni nie widzą jak obecnie wyglądają gry i że ich produkcja wypada bardzo blado w porównaniu z innymi grami spod szyldu potrójnego A?

Usunięty
Usunięty
25/07/2012 18:25

Przypomina mi to lekko podrasowane graficznie Hidden&Dangerous 2. Chyba zagram w to dopiero jak będzie na coverze CD-Action.@eMJay_Scyzor_PLRaczej Mafia 1 i 1/4

Usunięty
Usunięty
24/07/2012 20:19

Ta gra to gniot roku. Jeśli sie nie ma pieniędzy na produkcje to lepiej wogule jej nie robić. Nadaje sie co najwyżej na dodatek do Pani Domu za maks 6zł.
Trwa Wczytywanie