Battlefield 3: Siły pancerne - eksplozje, eksplozje i jeszcze raz eksplozje na nowym trailerze

Mateusz Stanisławski
2012/07/19 16:44

Na iście wybuchowym zwiastunie Battlefield 3: Siły pancerne możecie zobaczyć pola walki pokryte śniegiem, największą mapę w historii w serii oraz kilka całkowicie nowych pojazdów.

Rozmachu odmówić nie można – jak nie naparzanie z potężnego działa i starcia czołgów, to bombardowanie z powietrza i koszenie niemiluchów z ciężkiego karabinu maszynowego zamontowanego na tyle lżejszego pojazdu. Battlefield 3: Siły pancerne przyniesie ze sobą cztery świeże areny, w tym pokrytą śniegiem Alborz Mountain oraz ogromną Bandar Desert. Do tego dojdzie pięć nowych wehikułów (z 20 pomniejszymi elementami do odblokowania), nie zabraknie również nieznanej wcześniej formy zabawy zatytułowanej Bitwa pancerna.

GramTV przedstawia:

Premiera wycenionego na 15 dolarów/1200 Microsoft Points rozszerzenia została ustalona na wrzesień bieżącego roku. Osoby, które skusiły się na przepustkę Battlefield 3 Premium, dostaną DLC bez uiszczania żadnych opłat (mało tego, o wiele wcześniej niż pozostali).

  • Zamów Battlefield 3 Premium w sklepie gram.pl
Komentarze
38
MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/07/2012 22:10

Ja szczególnie czekam na ten dodatek :]

Usunięty
Usunięty
20/07/2012 14:46
Dnia 20.07.2012 o 10:04, Leos8 napisał:

Dla dojrzalszych graczy to jest ARMA. Zarówno BF i CoDy są bardzo przystępnymi tytułami.

tak to prawda, ale arma to typowo taktyczna strzelanka, a ja miałem na myśli zwykłe popularne i typowe fps`y.

Usunięty
Usunięty
20/07/2012 11:02

Nie o to chodzi. Z tego sobie sprawę zdaję. Ale JEŚLI i tylko JEŚLI - nie wiem z czym EA wyskoczy - znów pojawi się jakiś mega-super-duper deluxe w postaci jakiegoś tam specjalnego pakietu mapek do AK tylko dla Premiowców (których, paradoksalnie, jest więcej niż zwykłych graczy :D), to mojej kasy nie dostaną. Mam dość podziałów na równych i równiejszych.
Trwa Wczytywanie