Informacje

Afterfall: Insanity - Edycja Rozszerzona z datą premiery. Gra trafi na Steama?

... Mateusz Stanisławski

Twórcy Afterfall: Insanity nie tylko podali dzienny termin wydania Edycji Rozszerzonej, ale również proszą o pomoc we wsparciu akcji, której celem jest publikacja gry na Steamie. Pomożecie?

Afterfall: Insanity - obrazek 1
Afterfall: Insanity

Patch, który sprawi, że Afterfall: Insanity w końcu doczeka się wersji 2.0, ujrzy światło dzienne 26 lipca bieżącego roku, czyli założenia przedstawione w ostatnim komunikacie zarządu Nicolas Games zostaną zrealizowane. O nowościach, jakie przyniesie ze sobą łatka, możecie przeczytać między innymi w tym wpisie.

Kojarzycie jeszcze świeżą inicjatywę Steam Greenlight, dzięki której gracze mogą wspierać projekty mające szansę pojawić się na tytułowej platformie? Nicolas Games prosi o pomoc w tego typu akcji właśnie w kontekście swojej nowej produkcji – wystarczy dołączyć do tej grupy założonej przez fanów z Finlandii i USA. „Duża ilość zebranych użytkowników ułatwi umieszczenie gry Afterfall: Insanity w edycji 2.0 w serwisie Steam, co z pewnością pozwoli na rozwój studia oraz tworzenie nowych i coraz lepszych projektów.” – czytamy w wiadomości, która dziś pojawiła się w naszej skrzynce.

Afterfall: Insanity - Edycja Rozszerzona z datą premiery. Gra trafi na Steama? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?