Felieton

Afterfall: Insanity - Edycja Rozszerzona z datą premiery. Gra trafi na Steama?

Mateusz Stanisławski, 13 lipca 2012 20:00 11

Twórcy Afterfall: Insanity nie tylko podali dzienny termin wydania Edycji Rozszerzonej, ale również proszą o pomoc we wsparciu akcji, której celem jest publikacja gry na Steamie. Pomożecie?

Afterfall: Insanity

Patch, który sprawi, że Afterfall: Insanity w końcu doczeka się wersji 2.0, ujrzy światło dzienne 26 lipca bieżącego roku, czyli założenia przedstawione w ostatnim komunikacie zarządu Nicolas Games zostaną zrealizowane. O nowościach, jakie przyniesie ze sobą łatka, możecie przeczytać między innymi w tym wpisie.

Kojarzycie jeszcze świeżą inicjatywę Steam Greenlight, dzięki której gracze mogą wspierać projekty mające szansę pojawić się na tytułowej platformie? Nicolas Games prosi o pomoc w tego typu akcji właśnie w kontekście swojej nowej produkcji – wystarczy dołączyć do tej grupy założonej przez fanów z Finlandii i USA. „Duża ilość zebranych użytkowników ułatwi umieszczenie gry Afterfall: Insanity w edycji 2.0 w serwisie Steam, co z pewnością pozwoli na rozwój studia oraz tworzenie nowych i coraz lepszych projektów.” – czytamy w wiadomości, która dziś pojawiła się w naszej skrzynce.

Mordhau z oficjalną datą premiery na PC; poznaliśmy wymagania sprzętowe
Wiemy, kiedy wystartuje otwarta beta na PC horroru noir Dollhouse
Znamy wymagania sprzętowe Sniper Elite V2 Remastered na PC
Steam zepsuł rynek pecetowy, Epic Games Store go naprawia - twierdzi były pracownik Valve
najnowsze