Demo E.Y.E: Divine Cybermancy gotowe do pobrania

Mateusz Stanisławski
2012/07/12 17:17
1
0

Blisko rok po premierze pełnej wersji E.Y.E: Divine Cybermancy jej twórcy wrzucili do sieci darmową próbkę. Warto rzucić okiem na to ciekawe spojenie gry akcji z RPG-iem.

Demo E.Y.E: Divine Cybermancy gotowe do pobrania

Jak poinformował deweloper na oficjalnej witrynie sieciowej E.Y.E: Divine Cybermancy, edycja pokazowa jest dostępna wyłącznie na platformie Steam. Plik instalacyjny dema zajmuje na dysku twardym nieco ponad 2,3 GB, a żeby w ogóle odpalić aplikację, należy mieć w obudowie przynajmniej procesor Pentium 4 (taktowany częstotliwością 3,0 GHz), 1 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną na poziomie GeForce’a 6600.

E.Y.E: Divine Cybermancy zebrało naprawdę szeroki wachlarz ocen, od 40/100 do 80/100. Produkcja jest nad wyraz złożona i rozkręca się dopiero po pewnym czasie, co dla jednych z miejsca jest zaletą, dla drugich już stanowi wadę. „Mogłoby się wydawać, że tak małe, niezależne studio nie poradzi sobie z tak ambitnym projektem – i może rzeczywiście w niektórych aspektach produkcja Streum On Studio nie daje rady. Tym niemniej gra urzeka pod wieloma względami, a trudny do przetrawienia z początku świat z czasem również staje się jej atutem.” – napisał w swej recenzji Pepsi. Może więc warto wypróbować chociaż demo?

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Gunzzassin
Gramowicz
12/07/2012 20:04

W tamtym roku na holiday sales kupiłem za 2,5e. Pograłem tylko tyle aby zdobyć achieva, który dawał węgielek. Gra jakoś mnie nie zatrzymała na dłużej, ale mam zamiar do niej wrócić jeszcze w te wakacje. W końcu do października jeszcze tyle czasu.