Wersja alpha Scrolls gotowa

Mateusz Stanisławski
2012/07/05 19:02
3
0

Dziś startują testy wersji alpha nowej produkcji studia Mojang, Scrolls. Na co mogą liczyć osoby, które wyraziły chęć uczestnictwa w tych przedpremierowych rozgrywkach?

Wersja alpha Scrolls gotowa

Jak czytamy na oficjalnej witrynie sieciowej projektu, stosowne zaproszenia, które w przypadku pierwszych szczęśliwców powinny już się znajdować w skrzynkach poczty elektronicznej, będą wysyłane do graczy stopniowo. Niestety twórcy tytułu nie planują przyjmować kolejnych zgłoszeń – jeżeli wcześniej nie wyraziliście chęci uczestnictwa w rozpoczynających się dziś rozgrywkach, pozostaje czekać na otwarte betatesty.

Autorzy zapowiadają, że na przestrzeni najbliższych miesięcy produkcja doczeka się szeregu nowości i usprawnień. A co oferuje na tę chwilę? Do dyspozycji alphatesterów oddano kompletny zestaw zwojów, w dodatku można korzystać z Deck Buildera, jeżeli wygenerowana talia nie spełnia oczekiwań gracza. W przypadku rozgrywki wieloosobowej udostępniono sekcję areny, więc – jak łatwo się domyślić – można wyzywać innych użytkowników na pojedynki (należy przy tym pamiętać, że na każdy ruch ma się maksymalnie 90 sekund). Z kolei na testujących tryb dla pojedynczego gracza czekają trzy poziomy zaawansowania zabawy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
05/07/2012 21:20

W karty gra się najlepiej w towarzystwie kumpli i przy mleku.Mam wrażenie, że to się nie uda.

Usunięty
Usunięty
05/07/2012 21:15

Mam niemrawe wrażenie, że ta gra będzie słaba....

Usunięty
Usunięty
05/07/2012 21:03

Skyrimz! :D
Trwa Wczytywanie