Informacje

Darmowe DLC do Spec Ops: The Line ukaże się w sierpniu

... Małgorzata Trzyna

2K Games podało przybliżony termin wydania darmowego DLC do Spec Ops: The Line, wprowadzającego tryb kooperacji. Dodatek ukaże się na wszystkich plaformach docelowych.

Darmowe DLC do Spec Ops: The Line ukaże się w sierpniu  - obrazek 1
Spec Ops: The Line

2K Games ogłosiło, że darmowy dodatek do Spec Ops: The Line zostanie wydany w okolicach sierpnia. Ma on zawierać cztery nowe misje, w których wraz z innym graczem będziemy mieli okazję poznać wydarzenia poprzedzające te z kampanii singleplayer i zmierzyć się z burzami piaskowymi. W DLC otrzymamy nowe poziomy, nowe grywalne postacie i – a jakże – nowych wrogów do pokonania.

Więcej o Spec Ops: The Line możecie dowiedzieć się z najnowszego dziennika developera, w którym o grze opowiada główny scenarzysta, Walt Williams. Przybliża nam on wydarzenia, jakie rozegrały się w Dubaju i opowiada o zaginionym pułkowniku, Johnie Konradzie, którego wszyscy uznawali za martwego. To, co wyróżnia Spec Ops: The Line na tle innych strzelanek, to nacisk położony na narrację, emocje bohaterów i brak globalnego konfliktu w tle.

Premiera Spec Ops: The Line w Polsce planowana jest na 29 czerwca na PC, PS3 i Xboxa 360. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, czy warto ją kupić, zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją. Grę możecie zamówić w sklepie gram.pl: