E3 2012: Pecetowy horror Lucius z datą premiery i trailerem wywołującym dreszcze

Patryk Purczyński
2012/06/07 09:22
4
0

Na targach E3 poznaliśmy dokładny termin wydania powstającego w studiu Shiver Games horroru Lucius. Na uwagę zasługuje też niezwykle klimatyczny, filmowy trailer gry.

E3 2012: Pecetowy horror Lucius z datą premiery i trailerem wywołującym dreszcze

W domu kilkuletniego chłopca Luciusa zaczynają się dziać niewytłumaczalne, a jednocześnie przerażające rzeczy. Tym razem to nie my mamy się jednak bać, a być siewcami terroru i grozy - musimy robić to jednak na tyle sprytnie, by nikt nie zorientował się, kto stoi za całym zamieszaniem. Taką właśnie koncepcję przyjęło studio Shiver Games w swojej nowej grze, stanowiącej połączenie przygodówki z horrorem.

Przygotowany z myślą o targach E3 trailer Luciusa buduje niesamowite napięcie i uwypukla niesnaski i niepokoje, jakie rodzą się wśród osób przebywających w domu głównego bohatera. Materiał pokazuje też krótkie ujęcia z rozgrywki, oparte na wersji pre-beta. Jakość wizualizacji i animacji schodzi jednak na drugi plan, ustępując świetnemu klimatowi.

Trailer zdradza też datę premiery - Lucius zadebiutuje na pecetach 26 października. Twórcy trzymają się zatem wcześniejszych deklaracji, zgodnie z którymi gra miała doczekać się swojej premiery w październiku.

GramTV przedstawia:

Najświeższe informacje z targów E3 2012 na gram.pl

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
08/06/2012 10:52

Szału niestety nie ma.Plus - aktor wypowiadający kwestie do Lucka brzmi jak Kevin Conroy :)

Usunięty
Usunięty
08/06/2012 10:48

Jakoś nie zauważyłem tej ogromnej ilości klimatu. Na grę liczę, ale trailer niestety jest mizerny.No nic, czekam dalej.I szkoda, że premierę ustalili na 26 października. Gdyby wydali ja 31 października byłby lepszy klimat wokół premiery :)

Usunięty
Usunięty
07/06/2012 10:15

To ma wywoływać dreszcze ? U kogo.
Trwa Wczytywanie