Mini Ninjas Hiro's Adventures już 27 czerwca na XBLA

Małgorzata Trzyna
2012/05/30 15:08
0
0

Zarejestrowane znaki handlowe, domena i oficjalna klasyfikacja na Australian Classification Board wskazują na to, że trwają prace nad grą Mini Ninjas Hiro's Adventures, przeznaczoną na Kinecta.

Mini Ninjas Hiro's Adventures już 27 czerwca na XBLA

Chociaż Square Enix jeszcze nie wydało żadnego oficjalnego oświadczenia na temat sequela Mini Ninjas z 2009 roku, możemy oczekiwać, że dowiemy się nieco więcej podczas targów E3 2012. Jednak już teraz na Xbox Live Marketplace możemy zobaczyć 12 screenów, projekt pudełka, a także informacje, że gra tworzona przez Side Kick Ltd zostanie wydana 27 czerwca tego roku. Oto jej opis:

GramTV przedstawia:

Wzywa się wszystkich ninja! Przygotuj się na machanie mieczem, kopanie i walkę na 21 poziomach pełnych intensywnej ninja-akcji, w trakcie której pomożesz Hiro uratować swojego mistrza i innych ninja z rąk Złego Wodza Samurajów. Przygotuj się na starcia z licznymi wrogami, którzy sprawdzą twoje umiejętności i pomysłowość. Spakuj gwiazdki, miecz i resztę sprzętu - przygotuj się na przygodę... przygodę w Mini Ninjas Adventure.

Nowa gra będzie przypominała swoją uroczą poprzedniczkę, z ratowaniem zwierząt, dziwnymi znajdźkami, przyjaźnią, pracą zespołową i poczuciem humoru. Wystarczy spojrzeć na screeny z gry, by od razu się uśmiechnąć:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!