News

Rocksteady: Gracze jeszcze nie poznali wszystkich sekretów Batman: Arkham City

Mateusz Stanisławski, 21.05.2012 01:15 13

Sefton Hill z Rocksteady zachęca do jeszcze bardziej dokładnej eksploracji świata Batman: Arkham City. Okazuje się, że są miejsca, których gracze nie zbadali do końca. I które skrywają pewne tajemnice.

Batman: Arkham City

W Batman: Arkham City znajdziek wszelakich jest mnóstwo, ale nie tylko klasyczne sekrety czekają na najbardziej spostrzegawczych graczy. – Niektóre Easter Eggs, choć myśleliśmy, że są sprytnie ukryte, zostały znalezione na przestrzeni tygodnia. Początkowo uważaliśmy, że nikomu nie uda się ich odkryć, ale ludzie poradzili sobie z problemem w dwa dnipowiedział Sefton Hill podczas Kapow! Comic Con w Londynie.

– Nie zmienia to jednak faktu, że są jeszcze trzy lub cztery tego typu ciekawostki, których nikt nie widział, w dodatku są one związane z bardzo subtelnymi kwestiami. Sekret znajduje się chociażby w jednym z pierwszych wypuszczonych przez nas dem, a nadal nie ma osoby, która go wyłapała. Zapewniam, że on tam jest, wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć – dodał. To jak, odpalacie już grę, by znaleźć te Easter Eggs?

Korzystając ze sposobności, przypominamy, że omawiane dzieło studia Rocksteady jeszcze w tym miesiącu doczeka się fabularnego DLC – Harley Quinn’s Revenge. Rozszerzenie, które zostały wycenione na 800 Microsoft Points/9,99 dolarów, trafi i na komputery osobiste, i na konsole.

najnowsze