Nieoficjalnie: Combat Wings od City Interactive zmierza na Xbox Live Arcade

Adam "Harpen" Berlik
2012/05/09 10:12
1
0

Wszystko wskazuje na to, że niebawem na Xbox Live Arcade zadebiutuje nowa odsłona serii Combat Wings autorstwa polskiego studia City Interactive. Gra została umieszczona w bazie oficjalnej strony konsoli Xbox 360.

Nieoficjalnie: Combat Wings od City Interactive zmierza na Xbox Live Arcade

Produkcja zatytułowana po prostu Combat Wings nadal widnieje na wspomnianej witrynie, ale wciąż nie wiemy, czy w sieciowej usłudze Xboksa 360 pojawi się spin-off tego cyklu czy też ujawnione już jakiś czas temu i kilkukrotnie opóźnione Combat Wings: The Great Battles of World War II, ale bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja.

Nie tak dawno na profilu serii Combat Wings w serwisie Facebook, w jednym z komentarzy, twórcy zapewnili, że gra Combat Wings: The Great Battles of World War II nie została anulowana, ale zdecydowano się dystrybuować ją jedynie cyfrowo. Można zatem podejrzewać, że City Interactive postanowiło skrócić tytuł.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Combat Wings: The Great Battles of World War II ma ukazać się także na PC, PlayStation 3 oraz Wii.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
09/05/2012 10:44

Widać rozgrywka to typowe arcade, bardziej chyba wolałbym to co pokazuje sobą Birds of Steel chociaż ten też mógłby trafić do cyfrowej dystrybucji.