Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Ukazała się pierwsza część komiksu Max Payne, pobierz ją za darmo!

Mateusz Kołodziejski
2012/05/05 10:55
11
0

Rockstar i Marvel dotrzymują słowa - w sieci pojawia się właśnie pierwsza z trzech części komiksu poświęconego Maksowi. Album zatytułowany jest After the Fall i prezentuje się znakomicie.

Ukazała się pierwsza część komiksu Max Payne, pobierz ją za darmo!

Scenariusz komiksu stworzony został wspólnymi siłami przez Dana Housera, dyrektora kreatywnego Rockstara oraz Sama Lake'a, który był autorem scenariusza pierwszej części gry Max Payne, a także użyczył twarzy głównemu bohaterowi. After the Fall pozwala nam zapoznać się z niektórymi wydarzeniami, które poznaliśmy już towarzysząc Maksowi w jego vendetcie. Daje również niepowtarzalną okazję przyjrzeć się temu jak wyglądało jego dzieciństwo.

Komiks możecie pobrać za darmo już teraz. Jeżeli jednak marzy Wam się egzemplarz drukowany, to macie szansę na takowy, o ile należycie do Rockstar Games Social Club i mieszkacie w jednym z 10 wskazanych krajów (Polski brak, ale jest chociażby Ukraina). Wśród członków klubu zostanie rozlosowana bardzo ograniczona ilość każdej z części komiksu w postaci fizycznej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
11
MrBobMylan
Gramowicz
17/07/2013 13:27

Co do spolszczenia to zamiast w listopadzie 2012 r. wydamy je w okolicach września lub w listopadzie 2013 r.

Reinvented
Gramowicz
22/07/2012 13:33

Do Listopada to ja bym zdążył załapać się na szybki kurs język angielskiego :DA na poważnie, przeczytam i ew. się wypowiem. Miły prezent, i fajnie że nie trzeba płacić :)A co do spolszczenia komiksów, powodzenia. Przyda się przyszłym pokoleniom graczy !

mtsach
Gramowicz
22/07/2012 11:18

Nasz świeżak w kolektywie spróbuję przygotować polską wersję wszystkich komiksów: http://maxpayne.gram.pl/news.php?readmore=52 :)

MATEmasagrator
Gramowicz
05/05/2012 19:27
Dnia 05.05.2012 o 13:51, EmperorKaligula napisał:

mam nadzieje ze na gramie bedzie informacja jak wyjda kolejne zeszyty

Sam wyczekuję kolejnej części, więc jak tylko się ukaże pojawi się też news.

EmperorKaligula
Gramowicz
05/05/2012 13:51

mam nadzieje ze na gramie bedzie informacja jak wyjda kolejne zeszyty

mati285
Gramowicz
05/05/2012 13:25
Dnia 05.05.2012 o 13:15, Drazok napisał:

Diabełka i tak nic nie przebije ...

Czemu Max miałby w ogóle walczyć z Diablo? Inny target.Diablo wychodzi tylko na PC, a Max w maju wychodzi na konsole, zaś na komputery prawie miesiąc później co by nie "kolidować" z grą Blizzarda. Sprzedaż jednej gry nie powinna odbić się na sprzedaży drugiej. Zwłaszcza, że i Blizzard i Rockstar cieszą się równie wielką renomą wśród graczy.Komiks fajny.

Muradin_07
The King of Iron Fist
05/05/2012 13:23

No można powiedzieć od razu, że niby stracony na starcie jest Max... tylko że i tak samo MP3 i DIII są podobnie wyczekiwanymi przez fanów grami. Ewentualnie można powiedzieć, że czas promocji DIII jest o wiele dłuższy. Dlatego mam nadzieję, że różnica między nimi nie będzie taka kolosalna jak w przypadku stacia którejkolwiek gdy z Call Of Duty. Co do komiksu to szkoda że jest to tak mało stron... ale początek już bardzo mi się podoba i do tego dziwnym trafem mam w głowie ciągle głos narratora-Maxa z gry.

Drazok
Gramowicz
05/05/2012 13:15

Diabełka i tak nic nie przebije ...Zauważyłem że wydawcy zaczynają się coraz bardziej starać, np. taki Ghost ma 20min film , max będzie miał ciekawe komiksy itp.

Muradin_07
The King of Iron Fist
05/05/2012 13:11

@Zgreed66: mi się od razu nasuwa ta akcja z bojkotem Euro na Ukrainie... hehe...Zobaczę sobie ten komiks i pewnie jakoś będę mógł go ocenić za jakiś czas. Ale widać, że panowie z Rockstar robią wszystko, żeby nowy Max miał szanse z Diabełkiem iść jak równy z równym w ilości przedanych egzeplarzy.

Zgreed66
Gramowicz
05/05/2012 12:35

Polski brak, ale jest Ukraina... epic.

GoRo85
Gramowicz
05/05/2012 11:31

Niestety promocja na drukowaną wersję polaków nie dotyczy :(