News

CD Projekt RED ujawnia ostatnie nowości w Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2

Mateusz Kołodziejski, 05.04.2012 19:50 51

Na trwającej właśnie konferencji CD Projekt RED dowiedzieliśmy się, jakie zmiany w nowej edycji Wiedźmina 2: Zabójcy Królów trzymano do tej pory w tajemnicy.

Zacznijmy od teog, że gra na Xboksie 360 prezentuje się rewelacyjnie, graficznie wydaje się nie odbiegać od pecetowego pierwowzoru, a twórcy zapewniają, że miejscami wygląda nawet lepiej. Mieliśmy szansę przekonać się o tym na własne oczy podziwiając rozgrywkę w nowych lokacjach III aktu. Posiadacze sprzętu od Microsoftu mogą spodziewać się jednej z najbardziej efektownych gier w historii.

Jeszcze jedna dobra wiadomość dla konsolowców. CD Projekt RED przygotował 1000 wersji recenzenckich gry na Xboksa 360 do rozdania wszystkim chętnym. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest zarejestrowanie się na stronie thewitcher.com/review i napisanie w kilku słowach, dlaczego płytka powinna trafić właśnie do Was.

Dość o konsolach. Ze względu na to, że aktualizacja wersji pecetowej Wiedźmina 2 do Edycji Rozszerzonej wymaga ściągnięcia 10gb danych, będzie możliwość rozpoczęcia pobierania już 11 kwietnia. To jednak nie wszystko. Na każego posiadacza drugiej części przygód Geralta 17 kwietnia czekać będzie zapasowa kopia gry na GOG.com. Znajdą się tam również zdigitalizowane wersje instrukcji, mapy, artbooka i płytek ze ścieżką dźwiękową z gry.

I na koniec - jutro będzie miał swoją premierę kolejny, tym razem sześciominutowy zwiastun Edycji Rozszerzonej. Szybki rzut oka zapowiadał, że będzie to bardzo apetyczny materiał.

najnowsze