Gra przygodowa Lucius z datą premiery; nowe screeny w naszej galerii

Adam Berlik
2012/04/02 07:51
2
0

Firmy Lace Mamba Global i Shiver Games podały termin wydania Lucius, której twórcy – choć nie mówią tego wprost – inspirowali się Lśnieniem Kinga czy też Omenem. Do sieci trafiły również nowe obrazki z gry.

Gra przygodowa Lucius z datą premiery; nowe screeny w naszej galerii

Johannes Aikio, założyciel i główny projektant studia Shiver Games powiedział:

- W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeprowadziliśmy wewnętrzną ocenę naszej gry i zadecydowaliśmy, że powinniśmy spędzić więcej czasu na przerobieniu i poprawie elementów, które wpływają na opowieść i ogólną prezentację gry. Niestety, nawet wprowadzenie małych zmian wymaga czasu. Dlatego też postanowiliśmy spędzić ten czas na poprawie wszystkich przerywników filmowych w grze, co zaowocowało ogromnym wzrostem liczby detali w oprawie graficznej. Wkrótce osiągniemy status beta i z niecierpliwością oczekujemy premiery Luciusa, która nastąpi w październiku 2012 roku.

GramTV przedstawia:

Lucius to sześcioletni chłopiec, urodzony 6 czerwca 1966. Jego przeznaczeniem jest zabicie wszystkich członków wielkiej posiadłości, którą zamieszkuje. Musi to zrobić tak, by nikt nie podejrzewał go o popełnianie kolejnych zbrodni poprzez zakładanie pułapek. Poniżej prezentujemy wszystkie nowo udostępnione obrazki z gry, na których możemy zaobserwować udoskonaloną grafikę.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
02/04/2012 08:53

Październik tak? Ok, no to czekamy.Gra zapowiada się fajnie, oby tylko była tona klimatu.

Moooras
Gramowicz
02/04/2012 08:40

No wreszcie kurde! Od ponad roku czekam na jakąkolwiek wiadomość o tej grze! Dobrze, że jednak ją zrobią do końca, ale powinni jakoś zacząć ją reklamować, bo nic nie sprzedadzą