Informacje

S.T.A.L.K.E.R. 2 ma się dobrze

10

Mamy dobre wieści dla graczy, którzy czekają na nowe informacje (i oczywiście na premierę) dotyczące gry S.T.A.L.K.E.R. 2. GSC Game World na Twitterze postanowiło uspokoić wszystkich zainteresowanych.

S.T.A.L.K.E.R. 2 - obrazek 1
S.T.A.L.K.E.R. 2

Firma, w odpowiedzi na częste pytania użytkowników na temat drugiej odsłony S.T.A.L.K.E.R.-a, zakomunikowała, że gra wciąż powstaje, ale jak na razie jej data premiery nie została ustalona. Z ostatnich oficjalnych informacji wynika, że do rynkowego debiutu raczej nie dojdzie w bieżącym roku.

Przypomnijmy, że w grudniu pojawiły się niepokojące wieści mówiące o tym, jakoby GSC Game World miało zostać zamknięte, a prace nad grą S.T.A.L.K.E.R. 2 anulowane. Ostatecznie okazało się, że tytuł ten wciąż znajduje się w produkcji.

10 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Piotrek54321

Jesteście trochę spóźnieni z tym newsem.

Odpowiedz
G Muradin_07

Cieszę się, że ma się dobrze. Nawet jeżeli nie wyjdzie w tym roku to lepiej żeby wyszedł w następnym, może za dużo w tym roku mocnych tytułów wychodzi i lepiej żeby było w co grać w 2013 jak ten nadejdzie :D

Odpowiedz
G kotlecik5

Ma się dobrze, ale w tym roku jej nie zobaczymy :( Ale lepsze to, niż całkowicie porzucić projekt :)

Odpowiedz
Essau

Przyzwyczailiśmy się,że na Stalkera zawsze trzeba długo czekać.

Odpowiedz
Phobos_s

W tym roku i tak wychodzi duuużo dobrych tytułów więc wcale mnie to nie martwi, że drugi Stalker pojawi się dopiero w przyszłym.
Ważne, że jest cały czas w produkcji.

Odpowiedz
G SpecShadow

> W tym roku i tak wychodzi duuużo dobrych tytułów więc wcale mnie to nie martwi, że drugi
> Stalker pojawi się dopiero w przyszłym.
> Ważne, że jest cały czas w produkcji.
A jak wyjdzie STALKER 2 będziesz pisał "ojej, przecież jest teraz jest dużo gier do ogrania, co my teraz poczniemy". Uprzedzając pytania - też mam dużo gier do ogrania ale nie widzę kompletnie sensu pisania o tym w każdym komentrarzy o zapowiedzi, premierze gry czy przesunięciu tejże.Co do gry - Valve time!

Odpowiedz
Phobos_s

> A jak wyjdzie STALKER 2 będziesz pisał "ojej, przecież jest teraz jest dużo gier do
> ogrania, co my teraz poczniemy".
A czy kiedykolwiek tak napisałem przy jakimś innym tytule?Widzę, że wiesz lepiej co ktoś za rok napisze niż ta osoba.To podaj jeszcze numery totolotka do kompletu.> Uprzedzając pytania - też mam dużo gier do ogrania ale nie widzę kompletnie sensu pisania
> o tym w każdym komentrarzy o zapowiedzi, premierze gry czy przesunięciu tejże.
Nie pisałem, że mam dużo gier do ogrania, tylko, że wychodzą w tym roku naprawdę dobre tytuły.Bo można by mieć dużo do ogrania, ale tytułów gorszych i rzucić wszystko dla nowego Stalkera, ale wyszło ME3, Alan Wake, wychodzi D3, Max Payne 3, S2:HotS, Bioshock Infinite, Aliens: CM, odświeżone Baldury i pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem. Tytułów nie jest dużo ale są dobre i dla mnie Stalker 2 może poczekać do przyszłego roku.

Odpowiedz
Trolowarzysz

Nie wyjedzie ani w tym roku ani w kolejnym, zapowiada się powtórka jak z pierwszym STALKERem ...

Odpowiedz
G bobobo

Boże,jak jak czekam na tą grę. Mam nadzieję,że gra będzie mała grafikę poprzednich Stalkerów,w co osobiście wątpie,bo wtedy będę mógł zagrać w nią na moim starym już komputerku. Ale znając moje szczęście,u mnie będzie pokaz slajdów i będę zmuszony kupić na konsole (lepiej nie spartaczcie sprawy Cenega z lektorem na konsole...)

Odpowiedz
mtsach

http://www.dsogaming.com/news/stalker-2-is-dead-long-live-survarium-a-free-to-play-mmofps-spiritual-successor-to-stalker/

S.T.A.L.K.E.R.-a 2 nie będzie, to pewne – pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że jednak projekt będzie kontynuowany.
Ale. Ale doświadczona ukraińska ekipa zrzeszona pod szyldem Vostok Ventures (przeszedł tam cały zespół wykuwający drugiego S.T.A.L.K.E.R.-a) wysmaża MMOFPS-a Survarium opartego na modelu free-to-play. I może być nie mniej ciekawie.

Odpowiedz