Informacje

Fable Heroes ujawnione! Mamy galerię

13

Na stronie Xbox.com pojawiły się pierwsze informacje na temat Fable Heroes. Przypadkowo czy celowo - to nas nie interesuje. Ważne, że wiemy czym jest gra i jak wygląda.

Fable Heroes ujawnione! Mamy galerię - obrazek 1
Fable Heroes

"Fable Heroes to świeże ujęcie uwielbianej marki Fable. Maksymalnie czterech graczy może ze sobą współpracować lub konkurować w tym przygodowym hack-and-slashu. Pracujcie razem jako bohaterowie Albionu by pokonać znanych już przeciwników oraz nowych wrogów, kolekcjonując przy okazji tak dużo złotych monet, jak to tylko możliwe. Dzięki nim odblokujecie ulepszenia, postacie i przedmioty zarówno w tej grze, jak i w tworzonym z myślą o sensorze Kinect Fable: The Journey" - brzmi opis nowej gry Microsoftu, która ma trafić wkrótce na Xbox Live Arcade.

Nie wiemy na razie, kiedy ma dojść do premiery Fable Heroes, wiadomo natomiast, że we wspomnianym co-opie będzie można grać zarówno w sieci, jak i w trybie off-line. Producenci zapewniają też tablice wyników. Oprócz tych informacji możemy zaprezentować już pierwszą galerię.

Fable Heroes ujawnione! Mamy galerię - obrazek 2

13 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G bobobo

Tęsknie za starym Fable Zapomniane Opowieśc... ;(

Odpowiedz
G knopfler

Kolejna bardzo przyzwoita seria zaczyna być rozmieniana na drobne przez producentów. Nie dziękuje. Jeszcze The Journey jestem w stanie zrozumieć, bo sensor trzeba rozwijać a sama gra ma szanse być mimo wszystko zjadliwa. Ale takie gierki jak ta już nie powinny się nazywać Fable - to jest IMO niekorzystne dla marki.

Odpowiedz
vegost

Odnoga poważnego Fable dla Fable dla dzieci ? :P Dla mnie fuj, ale dla młodszych graczy jak znalazł. Choć teraz nie robi się takich gier jak pierwszy Fable.

Odpowiedz
Cygi

Zacytuję klasyka:

Na co ja paczę?

Odpowiedz
G Sipso2008

Heroes? Tożto marne postaci z dwójki... Gdzie Grom z jedynki?! Kosa, i ten no... Maze?!

Odpowiedz
Wujtas666

Ta gra ma tylko wspólny tytuł i moze paru bohaterów. Obstawiam, że niedługo będziemy mogli spodziewać się Fable: Sports, Fable: Cards, Fable: Kitchen Journey....

Odpowiedz
Benlor

Ehh... widać że nic już nie przebije Fable 2
Co do tego nowego... aż brak słów.

Odpowiedz
G kaczek93

"A komu to potrzebne?"

Odpowiedz
G Headbangerr

> Ehh... widać że nic już nie przebije Fable 2
> Co do tego nowego... aż brak słów.
Jak na razie jedynie Fable III nie przebiło Fable 2, bo The Journey i Heroes nie są pełnoprawnymi kontynuacjami.

Odpowiedz
XsiorPL

> Heroes? Tożto marne postaci z dwójki... Gdzie Grom z jedynki?! Kosa, i ten no... Maze?!
Maze zginąl, Grom możliwe też, Kosa... Kosa raczej nie walczył. To nawet nie wygląda jak prawdziwe Fable, raczej jak jakieś maluczkie cuś z XBLA. Dajcie nam Fable 2 na PC i Fable 4 na wszystko.

Odpowiedz
G Sipso2008

> > Heroes? Tożto marne postaci z dwójki... Gdzie Grom z jedynki?! Kosa, i ten no...
> Maze?!
>
> Maze zginąl, Grom możliwe też, Kosa... Kosa raczej nie walczył. To nawet nie wygląda
> jak prawdziwe Fable, raczej jak jakieś maluczkie cuś z XBLA. Dajcie nam Fable 2 na PC
> i Fable 4 na wszystko.
Ale jednak z bohaterami jedynki bardziej się utorzsamiałem. Tych z dwójki łącznie widziałem przez ok. 30 minut...

Odpowiedz
G Harrolfo

Co to ma być, żart?
To nie Fable, więc czemu tak się nazywa...

Odpowiedz
G Headbangerr

Zapewne gdyby przed wyjściem Mass Effect 3 pojawiły się osobne produkcje w stylu "ME: Tajemnice Cytadeli", "ME: Zwierzaki Tuchanki" i "ME: Bohaterowie SOC", to niektórzy też by twierdzili, że seria na psy schodzi. Ja tam zwyczajnie się takim syfem nie przejmuję. Zacznę narzekać, jak Fable 4 okaże się słaba, jeśli kiedyś wyjdzie.

Odpowiedz