Dragon Age: Redemption na DVD już w walentynki

Paweł Matyjewicz
2012/02/07 13:09
6
0

Mini-serial z Felicią Day w roli głównej nie zdołał zaskarbić sobie miłości fanów smoczej sagi. Gdyby nie ten "szczegół" można by rzec, że szykuje się wspaniały prezent dla wszystkich zakochanych. Czy jednak piękne święto, jakim są niewątpliwie walentynki wpłynie korzystnie na sprzedaż DVD?

Dragon Age: Redemption na DVD już w walentynki

Można oczywiście spekulować, a zdania będą podzielone. Osobiście jako oddany fan panny Day muszę z przykrością napisać, że nie jest to jej najlepsza rola, a sam serial pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście dodatek do Dragon Age II – Mark of the Assassin był już znacznie ciekawszy. "Odkupienie" zatem można potraktować jako ciekawostkę.

GramTV przedstawia:

Poza sześcioma odcinkami Dragon Age: Redemption na DVD tradycyjnie znajdą się dodatki takie jak: komentarze twórców i materiał z za kulis produkcji. Łącznie otrzymamy ponad 40 minut bonusów. Czy warto zainteresować się samym serialem? Oczywiście tak, chociażby po to by samemu ocenić. Wstrzymałbym się jednak przed zakupem DVD. Tym bardziej, że raczej na pewno będziecie musieli sprowadzić je ze Stanów.

Komentarze
6
Galder_Grasfiord
Gramowicz
08/02/2012 12:32

Według mnie serial jest świetny, dużo lepszy od samej gry (części drugiej).

Adahl
Gramowicz
Autor
08/02/2012 08:20

IlidiaDA: Wiem, sam o nim pisałem wielokrotnie i go promowałem. Fakt pozostaje jednak faktem, DVD z serialem wychodzi dokładnie w walentynki.

Usunięty
Usunięty
08/02/2012 03:31

Nie serial a wersja na DVD, serial jest już od dawna w necie.
Trwa Wczytywanie