Informacje

Poznaliśmy miesiąc premiery szalonych wyścigów Gas Guzzlers: Combat Carnage

... Mateusz Stanisławski

Firma Gamepires podała nowy termin debiutu Gas Guzzlers: Combat Carnage. Jeśli nie dojdzie do kolejnych opóźnień, grę sprawdzimy za nieco ponad miesiąc.

Według najświeższego oświadczenia ekipy Gamepires Studio dewastatorskie wyścigi Gas Guzzlers: Combat Carnage – wcześniej znane jako po prostu Gas Guzzlers – ujrzą światło dzienne w marcu bieżącego roku (pierwotnie mówiono o trzecim kwartale 2011 roku). Produkcja, będąca tytułem na wyłączność komputerów osobistych, zostanie udostępniona graczom za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji, między innymi platformy Steam. Na razie nie znamy ceny gry, ale twórcy zapewniają, że w najbliższym czasie ujawnią szczegóły dotyczące również tej kwestii.

Jak udowadniają gameplay (powyżej) oraz właśnie opublikowane screeny (poniżej), istotną składową rozgrywki będzie sianie destrukcji na torach za pomocą zmyślnego sprzętu dołączanego do sterowanych czterokołowców. Według twórców panaceum na monotonię mają być zróżnicowane trasy (warunki pogodowe i pory dnia do dowolnego ustawienia), tuningowane auta podzielone na kilka klas oraz uzupełniające tryb kariery formy zabawy dla wielu graczy. Czy to wystarczy, dowiemy się w marcu.

Poznaliśmy miesiąc premiery szalonych wyścigów Gas Guzzlers: Combat Carnage - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?