News

Blizzard wyjaśnia status konsolowego Diablo

Patryk Purczyński, 11.01.2012 13:47 18

- To nie jest potwierdzenie, że Diablo III zmierza na którąkolwiek z konsol - tak wczorajszą wypowiedź Bashioka na Twitterze komentuje Blizzard.

Diablo III

Po wczorajszym komunikacie Bashioka o tym, że Blizzard pracuje nad konsolowym Diablo, a szefem zespołu jest Josh Mosqueira, firma postanowiła wydać sprostowanie. - Odpowiedź Bashioka na Twitterze miała być potwierdzeniem, że aktywnie badamy możliwość tworzenia konsolowej wersji Diablo III, o czym wspominaliśmy już w przeszłości - informuje Blizzard.

- To nie jest potwierdzenie, że Diablo III zmierza na którąkolwiek z konsol. Na razie skupiamy się na zakończeniu prac nad wersją Diablo III przeznaczoną na PC i Maka. Chcemy się upewnić, że to godny następca serii - dodaje firma odpowiedzialna za słynnego hack'n'slasha w oficjalnym oświadczeniu, które cytuje Examiner.

Swój wpis na Twitterze sprostował również sprawca całego zamieszania. - Tak jest, to nie miało być żadne ogłoszenie. Nadal badamy wersję konsolową, ale, co ważniejsze, pracujemy nad wydaniami na PC i Maka - wyjaśnił Bashiok.

najnowsze