Informacje

Nieśmiertelny skorpion bronią na piratów w Serious Sam 3: BFE

...

Croteam rozprawia się z piratami na swój własny, wymyślny, okrutny i prześmieszny zarazem sposób. W bój rusza nieśmiertelny skorpion, wywołując wśród nieuczciwych graczy uczucie bezradności.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

Chorwacka ekipa Croteam daje nam doskonały przykład tego, że nie trzeba używać drakońskich zabezpieczeń, by dopiec piratom. Jak podaje Dsogaming, nielegalne kopie Serious Sam 3: BFE nie dają szans na przejście kampanii. Do boju przeciwko oszustom posłany zostaje bowiem nieśmiertelny i znacznie szybciej poruszający się niż normalnie skorpion, który tylko czeka, aż Poważny Sam stanie mu na drodze.

Zabezpieczenie to może nie jest najtrwalsze, może da się je szybko złamać, ale pełne irytacji skargi na nieśmiertelnego przeciwnika pojawiające się na forach internetowych nowego Serious Sama z pewnością napawają producentów satysfakcją. Tak się właśnie z klasą pogrywa z piratami.

Poniżej prezentujemy filmik, na którym jeden z nieszczęśników próbuje uporać się z podrasowanym do granic możliwości przeciwnikiem. Warto dodać, że widoczny w materiale etap jest jednym z początkowych w Serious Sam 3: BFE.

Najnowsze
Lubisz nas?