Divinity II - The Dragon Knight Saga już bez DRM-u

Mateusz Stanisławski
2011/12/03 11:23

Larian Studios, które odpowiada za Divinity II – The Dragon Knight Saga, postanowiło umożliwić graczom usunięcie zabezpieczenia DRM zastosowanego w tym tytule.

Divinity II - The Dragon Knight Saga już bez DRM-u

Wyrzucenie zabezpieczenia towarzyszącego produkcji nie jest skomplikowane i sprowadza się do wykonania trzech następujących czynności:

  1. Upewnij się, że Twoja wersja Divinity II – The Dragon Knight Saga jest wyposażona w najświeższą aktualizację – 1.4.9.70 (stosowna informacja zawsze jest wyświetlana w prawym dolnym rogu menu głównego gry)
  2. Pobierz z tego miejsca plik .exe, który jest wyzuty z zabezpieczenia DRM (około 7 MB)
  3. Znajdź folder, w którym jest zainstalowana gra, i zastąp starszy plik .exe tym pobranym

To wszystko, powinno działać. To nie pierwszy przypadek, w którym producent decyduje się na taki ruch – ostatnio, za sprawą stosownej łatki, mogliście usunąć zabezpieczenie DRM sprzężone z Battlefield: Bad Company 2.

GramTV przedstawia:

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
19/12/2011 11:18

A mnie wciągnął bardziej niż Wiedźmin 2 :] Dwa tygodnie po zakupie W2 leżał sobie na półce nietknięty.Co do tego cra... znaczy się, patcha usuwającego DRM - działa. Gra chodzi lepiej, zwłaszcza rozwijanie umiejętności jest bardziej komfortowe.Przy rozdzielaniu punktów gra odpala filmiki prezentujące skille. Bez tego pliku odpalały się jakąś minutę (!) a przecież system miałem świeżo zainstalowany. Teraz odpalają z miejsca.

dariuszp
Gramowicz
05/12/2011 08:15

Ta gra to chyba był pierwszy RPG w którym trzeba było dosłownie grindować na mobkach. Tragedia. Szczerze odradzam.

DiabloStars
Gramowicz
04/12/2011 00:48

mnie tam jakoś ten DRM , nie rzucał się w grze ^^ , ale zawsze to lepiej jak go nie ma , Chcemy w Końcu Divinity III i Konfrontacje :D
Trwa Wczytywanie