Artykuł: Ekskluzywna lista 10 gier przyjaznych growym weteranom i graczom-szkrabom

gram.pl
2011/12/02 19:02
7
0

Jeżeli kiedykolwiek któreś z Was miało przynajmniej szczątkowe przejawy jakiegokolwiek instynktu macierzyńskiego, to prawdopodobnie doskonale wiecie, że Wasze ewentualne dziecko (tudzież młodsze rodzeństwo) w Święta jednak zasługuje na coś więcej, niż oglądanie Kevina Samego w Domu na Polsacie.

Artykuł: Ekskluzywna lista 10 gier przyjaznych growym weteranom i graczom-szkrabom

Jeżeli przy okazji jesteście graczami to pewnie wiecie również, że stoi przed Wami szansa zdobycia prezentu, który nie tylko podtrzyma wiarę malucha w istnienie Świętego Mikołaja (jeśli masz poniżej 18 lat i czytasz ten tekst - Mikołaj żyje, ma się dobrze, wracaj do łóżka), ale i są godne Waszego wyrobionego przez lata growego gustu.

GramTV przedstawia:

Zaintrygowani? Podekscytowani? A możecie przeciwnie? Wiecie już, co macie robić. Poniższy przycisk długo czekać nie będzie.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
03/12/2011 10:50

Blondwłosego Linka? http://tompreston.deviantart.com/art/More-Brown-Haired-Link-Stuff-271269660

Usunięty
Usunięty
02/12/2011 23:21

Sonic FTW! Generations bardzo szczerze polecam :)

Usunięty
Usunięty
02/12/2011 20:22

Widać Pokemony trochę się zmieniły od czasu wersji na Game Boy`a. Widok z góry, kamerę można obracać no i podkręcona grafika na dzisiejsze standardy. Dobry prezent pod choinkę. W worku mogło by się znaleźć miejsce dla nowego Sonica i Ratcheta & Clanka. Świetny zestaw dla malucha i nie tylko :) Ostatnia gra jest zabawna i daje dużo frajdy. Zwłaszcza nowa odsłona Ratchet & Clank: 4 za Jednego. W pelni po polsku.
Trwa Wczytywanie