Iron Brigade (Trenched) również na PC

Adam "Harpen" Berlik
2011/10/25 14:43
2
0

Iron Brigade, znany wcześniej pod nazwą Trenched, jak dotąd ukazał się wyłącznie na Xboksie 360, ale już wkrótce trafi również na PC. Tak przynajmniej wynika z informacji zawartej w bazie danych organizacji ESRB.

Iron Brigade (Trenched) również na PC

ESRB sklasyfikowało bowiem pecetową wersję Iron Brigade (Trenched). Dotychczas w rubryce „platformy” znajdował się jedynie Xbox 360, ale teraz dołączył do niego również PC. Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie tej wiadomości przez Double Fine, czyli studio odpowiedzialne za stworzenie wspomnianej produkcji.

Na gram.pl dostępna jest recenzja Trenched (wówczas gra była znana pod tym tytułem), w której przyznaliśmy notę 85/100. Przypomnijmy, że Microsoft podjął decyzję o zmianie nazwy, gdyż była ona zbyt podobna do innej – Trench, co uniemożliwiało wydanie rzeczonej pozycji poza Stanami Zjednoczonymi. Podjęto więc decyzję, że również w USA nowe dzieło Double Fine będzie funkcjonować jako Iron Brigade.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
25/10/2011 17:49

Ekhm ErykG, czytaj ze zrozumieniem newsy. Pod wiadomością o trailerze skyrima masz napisane o GTA"Rockstar zapowiedział przed chwilą GTA V, pierwszy trailer zadebiutuje w kolejną środę"

Usunięty
Usunięty
25/10/2011 17:20

Ja przepraszam że pisze tu. Ale dlaczego nic nie powiecie o GTA V? :D http://www.rockstargames.com/-----------------------A w Trenched z chęcią bym sobie zagrał. Zawsze coś na rozluźnienie. Zaczekam na wersję na PC.