News

Obniżka ceny The Sims 3 w związku z premierą dodatku Zwierzaki

gram.pl, 21.10.2011 13:57 5

Premiera The Sims 3: Zwierzaki to najlepsza okazja by wejść w świat simsów. Tylko do 23 października kupicie podstawową wersję gry na PC za 89,90 zł w sklepie gram.pl.

W sieci pojawił się właśnie premierowy zwiastun The Sims 3: Zwierzaki, wyczekiwanego dodatku do jednej z najpopularniejszych symulacyjnych gier wideo. Jak sama nazwa rozszerzenia wskazuje, do świata simów trafią zwierzęta, którymi będziemy mogli się opiekować. Psy, koty, konie i wielu innych milusińskich czeka na nas w najnowszym dodatku.

By jednak móc w pełni cieszyć nowościami przygotowanymi przez studio Maxis należy posiadać podstawową wersję gry. Jeśli ktoś jeszcze jej nie ma w swej kolekcji, nadarza się najlepsza okazja do zakupu najnowszej części The Sims. Tylko do 23 października bowiem, w sklepie gram.pl można kupić The Sims 3 na PC w promocyjnej cenie 89,90 zł. The Sims 3: Zwierzaki również jest dostępne w naszym sklepie za tę samą cenę. Podstawowa wersja gry jak i dodatek są w polskiej wersji językowej z napisami.

najnowsze