Informacje

The Amazing Spider-Man: wyciekł pierwszy zwiastun

... Mateusz Kołodziejski

Spider-Man może pochwalić się niejedną poświęconą mu grą. Niestety ich ilość nie do końca przekłada się na jakość. Czy zapowiedziany w piątek The Amazing Spider-Man odmieni ten trend? Mamy właśnie pierwszą okazję, żeby się o tym przekonać.

Nagrany techniką partyzancką filmik nie powala jakością, jednak w połączeniu z pierwszymi wieściami na temat gry płynącymi z New York Comic Con daje nam ogólny obraz tego, jak wyglądać będzie najnowsza egranizacja przygód Człowieka-Pająka. Tym, co ucieszy z pewnością fanów jest powrót do koncepcji otwartego świata znanej ze świetnego Spider-Man 2. Peter Parker ma poruszać się po Nowym Jorku zupełnie swobodnie, a samo miasto będzie przedstawione bardziej realistycznie, niż to miało miejsce w poprzednich grach. Wygląda zresztą na to, że w tym samym kierunku idzie cała oprawa graficzna. Wiele uwagi poświęcono również animacji postaci - Spidey ma się teraz poruszać z niespotykaną dotąd lekkością i gracją.

Nie znamy jeszcze docelowych platform ani daty premiery The Amazing Spider-Man, ale w tym wypadku śmiało można zakładać, że zostanie ona wyznaczona na wakacje 2012 r., kiedy na ekrany kin wejdzie film o tym samym tytule.

Ciekawe czy poza otwartym światem, twórcy zdecydują się też na zaimplementowanie innego pamiętnego elementu Spider-Mana 2 - pizza mode, w którym naszym zadaniem było dostarczanie pizzy na czas wygłodniałym nowojorczykom.

Najnowsze
Lubisz nas?