Zapowiedziano Victoria 2: A House Divided

Mateusz Stanisławski
2011/10/05 17:29
1
0

Na początku przyszłego roku strategia Victoria 2 otrzyma pierwsze pełnoprawne rozszerzenie. Dodatek o podtytule A House Divided do działania będzie wymagał „podstawki”.

Zapowiedziano Victoria 2: A House Divided

Akcja Victoria 2: A House Divided zostanie zapoczątkowana 1 lipca 1861 roku – niecałe trzy miesiące po rozpoczęciu wojny secesyjnej. Biorąc udział w największych starciach tego konfliktu i zmagając się z gospodarczymi problemami Stanów Zjednoczonych na przestrzeni kolejnych dekad, będziemy musieli tak zarządzać krajem, by w przyszłości stał się on potężnym mocarstwem. Co istotne, rozszerzenie, oprócz świeżego scenariusza, zaoferuje również bardziej przemyślane mechanizmy rozgrywki i ulepszoną sferę techniczną. Poprawie mają ulec między innymi system polityczny, ekonomia, interfejs oraz optymalizacja silnika gry.

Jeśli chodzi o datę premiery dodatku, na tę chwilę nie podano niczego więcej poza niezbyt precyzyjnym „I kwartał 2012 roku”. Wiadomo za to, że za Victoria 2: A House Divided zapłacimy 19,99 euro, czyli około 88 zł. Więcej informacji o tym rozszerzeniu będzie przekazywanych graczom za pośrednictwem dzienników deweloperów, które cyklicznie będą publikowane na oficjalnym forum producenta.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
05/10/2011 18:43

To jest taka Europa Universalis dla USA?