News

Sprawdźcie battle.net, ruszyła beta Diablo III!

Łukasz Berliński, 20.09.2011 23:59 43

Wrota piekieł zostały otwarte dla wybrańców. Blizzard właśnie rozsyła zaproszenia szczęśliwcom do bety Diablo III, więc lepiej sprawdźcie swoje konta na battle.necie.

Zgodnie z obietnicą, Blizzard uruchomił właśnie zamknięte beta-testy Diablo III. Wszyscy ci, którzy zapisali się do udziału w testach, powinni w tym momencie przestać czytać tę wiadomość i zalogować się na swoje konto w battle.necie, by sprawdzić czy uzyskali dostęp do przedpremierowego zwiedzania piekielnych czeluści.

Blizzard przestrzega jednak przed fałszywymi zaproszeniami i próbami phishingu, dlatego lepiej nie klikać w żadne linki w mailach, tylko sprawdzić swoje konto na battle.necie lub ręcznie wpisać otrzymany klucz.

Niech jednak nie martwią się ci, którym się nie udało. Twórcy Diablo III zapowiadają, że pojawią się różne akcje promocyjne na stronach społeczności poświęconych Diablo, w których można będzie zgarnąć klucz, więc nic straconego...

Dajcie znać w komentarzach czy udało Wam się dostać do beta-testów. No i szczęśliwcy niech koniecznie podzielą się pierwszymi wrażeniami!

Data premiery Diablo 3 jest już znana! Czytaj więcej o Diablo 3

najnowsze