Konferencja CD Projektu bez Afterfall: Insanity

Patryk Purczyński
2011/09/16 10:59
7
0

CD Projekt za pośrednictwem gramowego forum poinformował, że Afterfall: Insanity nie będzie obecne na zaplanowanej na przyszły tydzień jesiennej konferencji firmy.

Konferencja CD Projektu bez Afterfall: Insanity

Już w najbliższy czwartek, 22 września, CD Projekt przeprowadzi konferencję poświęconą przyszłości firmy. Nie zabraknie rzecz jasna wielu głośnych tytułów (niektóre z nich będą nawet grywalne). Gracze spodziewali się zapewne, że polska firma zaprezentuje także Afterfall: Insanity, którego debiut na pecetach przypada tej jesieni. Mógłby to być z pewnością efektowny początek kampanii marketingowej produkcji Nicolas Games.

Niestety, Afterfalla zabraknie na jesiennej konferencji CD Projektu. - Jako wydawca gry na terenie Polski chcemy zaprezentować Afterfall: InSanity szerokiej publiczności w polskiej wersji językowej, która nie będzie jeszcze gotowa na 22 września - przekazał, za pośrednictwem forum gram.pl, przedstawiciel polskiego dystrybutora.

GramTV przedstawia:

Patryk Hamerlak z Nicolas Games zapewnia jednak, że o Afterfallu więcej usłyszymy jeszcze w tym miesiącu. Trzymamy za słowo!

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
16/09/2011 13:33

Ja już stawiam krzyżyk na Afterfall, pewnie wyjdzie jakiś średniak i tyle... ciągle obsuwy i obsuwy, a to co ujawniają jakoś się zbyt dobrze nie prezentuje... zobaczymy, ale nadziei sobie nie robię.

Vojtas
Gramowicz
16/09/2011 13:30

Trochę szkoda, bo jestem ciekaw, co wyjdzie z tego projektu. Z drugiej strony rozumiem, bo gra im często wylatuje do pulpitu. A konferencja będzie transmitowana online - najciekawsze punkty jak dla mnie to W2 2.0 i prezentacja nowego partnera GOG.com. :)

pepsi
Redaktor
Autor
16/09/2011 12:46
Dnia 16.09.2011 o 11:33, tykus napisał:

Najbliższy czwartek, 22 czerwca? Nie mam pytań :D

Ajajaj, skąd ten czerwiec się wziął... ;) Dzięki za wyłapanie.
Trwa Wczytywanie