FIFA Manager 12 uproszczony i przystępny dla każdego

Patryk Purczyński
2011/09/14 12:49
6
0

Jeśli marzycie o wcieleniu się w menedżera piłkarskiego, ale Football Manager jest dla Was zbyt skomplikowany i odpychający, pomocną dłoń wyciąga EA, wydawca FIFA Managera 12.

FIFA Manager 12 uproszczony i przystępny dla każdego

Jeżeli ktoś do tej pory nie miał do czynienia z piłkarskimi menedżerami, powinien w pierwszej kolejności sprawdzić się w FIFA Managerze 12 - przekonują przedstawiciele EA Sports. - Jeśli interesujesz się piłką nożną, ale czujesz, że Football Manager jest zbyt odpychający, nasze gry są bardzo przystępne dla nowo przybyłych do tego gatunku - mówi Adrian Curry na łamach MCV.

Producent FIFA Managera 12 podkreśla, że tytuł ten jest dużo mniej skomplikowany od propozycji konkurencji. - Poprawiliśmy trójwymiar, a sztuczną inteligencję zaprojektowaliśmy od nowa. W grze znajdziemy dużo uproszczeń. Asystenci menedżera mogą za niego wykonać wiele rzeczy, poruszanie się po menu też jest ułatwione. Chcemy uczynić tę grę tak prostą dla nowo przybyłych, jak to tylko możliwe - tłumaczy.

GramTV przedstawia:

Jednocześnie docenia dokonania Football Managera. Seria ma na koncie siedem milionów sprzedanych egzemplarzy, a dodatkowo przez łącznie 108 tygodni (czyli ponad dwa lata) zajmowała pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych tytułów pecetowych na Wyspach Brytyjskich. - Potrzeba sporego przywiązania i bardzo dużo czasu, żeby osiągnąć ten poziom. Oczywiście nasza seria generuje zyski, inaczej byśmy jej nie produkowali, ale z pewnością jest miejsce na wzrost na brytyjskim rynku - dodaje Curry.

FIFA Manager 12 na półkach sklepowych pojawi się 21 października. Tego samego dnia premiery doczeka się najnowsza odsłona Football Managera.

Komentarze
6
Bambusek
Gramowicz
14/09/2011 22:01
Dnia 14.09.2011 o 13:32, Dzibrill napisał:

Czekam na pierwszy komentarz z cyklu: "To wina konsol! PO! Tuska! PiSu! SLD! Eskimosow!" :)

Prowokuj nędznie dalej to pewnie się doczekasz.Cóż, z jednej strony wiadomo, że EA o wygranej z Football Managem może najwyżej pomarzyć i poszukanie sobie miejsca w tym gatunku jest dobrym pomysłem, z drugiej wygląda tak, jakby z miejsca wywieszali białą flagę ale mówili, że oni się nie poddają - oni tylko nigdy nie chcieli walczyć :)

Usunięty
Usunięty
14/09/2011 18:12

... Ten screen to chyba jakiś dowcip ze strony EA. Robbie Keane jest graczem L.A Galaxy , Dos Santos jest wypożyczony Racingu Santander, a Wilson Palacios sprzedany został do Stoke City. Kpina

Usunięty
Usunięty
14/09/2011 13:51

nie wspomnieliście w newsie o tym, że tegoroczna Fifa Manager nie będzie także zawierać w pełni odwzorowanej polskiej ligii. Prawdopodobnie będzie wyglądać tak jak ma być w Fifie 12, czyli przykładowo klub nie będzie się nazywał KKS Lech Poznań tylko L. Poznan. Nie wiem jak w przypadku z językiem w grze, czy też będzie Polski. Na fanowskich stronach twierdzą, że nie, ale no zobaczymy
Trwa Wczytywanie