Informacje

Autorzy Linger in Shadows tworzą grę na PlayStation Move

... Michał Ostasz

Pamiętacie Linger in Shadows - pół-grę, pół-demo techniczne - z PSN? Rodzima ekipa Plastic odpowiedzialna za tę produkcję "dłubie" teraz nad nowym projektem przeznaczonym na... PlayStation Move. Mamy pierwszy materiał wideo!

Autorzy Linger in Shadows tworzą grę na PlayStation Move - obrazek 1
Nowe, jeszcze niezatytułowane, dzieło ekipy Plastic

Niezatytułowane jeszcze dzieło na tę chwilę jawi się bardziej jako kolejny eksperyment niż pełnoprawna gra. Bo tylko tak można określić "interakcję" gracza z wirtualnymi obiektami (w tym przypadku drzewami i rzeźbami). Aczkolwiek wciąż nie wiadomo, w którą stronę rozwinie się całość.

Sporo informacji o nowym projekcie autorstwa Plastic wyłapał użytkownik forum NeoGAF o ksywie Toppot. To on jako pierwszy wskazał ludzi odpowiedzialnych za owy klip oraz przypomniał o tym, że ekipa ta współpracuje ze studiem... Sony Santa Monica, twórcami serii God of War!

Jak na te doniesienia zareagowało polskie studio?

Wszyscy w Plastic jesteśmy pod wrażeniem tego jak szybko i w jakim stylu Toppot z NeoGAF połączył ze sobą wszystkie wskazówki i ustalił, że to my jesteśmy deweloperami kolejnej gry Sony Santa Monica. Zachęcamy Was jeszcze do poszukania tytułu. Właśnie sadzimy odpowiednie nasiona.

Z rzeczonym materiałem wideo możecie zapoznać się poniżej:

Skąd pewność, że projekt ten zmierza na PS Move? Spójrzcie na 1:07 - w prawym dolnym rogu zobaczycie charakterystyczny kontroler.

Nowe przedsięwzięcie studia Plastic zapowiada się co najmniej interesująco. Mamy nadzieję, że już wkrótce poznamy więcej szczegółów na ten temat. Trzymamy rękę na pulsie.

Źródło: VG247

Najnowsze
Lubisz nas?