News

Battlefield 3 - nowy gameplay trailer przedstawia dodatki dla pre-orderowców

Mateusz Stanisławski, 02.09.2011 17:30 29

W sieci pojawił się materiał wideo, który prezentuje elementy Pakietu Uzbrojenia Specjalnego – dodatku dla pre-orderowców Battlefield 3. Na filmie nie brakuje świeżych zapisów rozgrywki.

Osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie, dostaną Edycję Limitowaną, w skład której wejdą między innymi cztery dodatkowe elementy ekwipunku – ręczny karabin maszynowy RKM TYP 88, potężna strzelba półautomatyczna DAO-12, tłumik płomienia do karabinu wyborowego SKS oraz amunicja strzałkowa do DAO-12. Wszystkie te bonusy tworzące Pakiet Uzbrojenia Specjalnego zostały zaprezentowane na powyższym materiale. Dodajmy, że oprócz nich pre-orderowcy otrzymają jeszcze zestaw 10 śmiertelników do odblokowania podczas zabawy oraz rozszerzenie Powrót do Karkand, które wyposaży produkcję w cztery multiplayerowe mapy znane z „dwójki” – Wake Island, Strike at Karkand, Gulf of Oman i Sharqi Peninsula.

Przypominamy, że Battlefield 3 trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Gra zadebiutuje na terenie naszego kraju 27 października bieżącego roku.

najnowsze