Analitycy: City Interactive sprzeda ponad 1,5 miliona egzemplarzy gry Sniper: Ghost Warrior 2

Michał Ostasz
2011/08/24 14:35
8
0

Polscy analitycy wieszczą sukces grze Sniper: Ghost Warrior 2. Według ich przewidywań 1,5 miliona sprzedanych egzemplarzy jest w zasięgu tej produkcji. A co z innymi tytułami tego producenta?

Analitycy: City Interactive sprzeda ponad 1,5 miliona egzemplarzy gry Sniper: Ghost Warrior 2

Specjaliści z Domu Maklerskiego BZ WBK są zdania, że nie tylko Sniper: Ghost Warrior 2 ma przynieść krociowe zyski jego autorom. Niezatytułowany jeszcze FPS rozgrywający się w realiach II wojny światowej może uzyskać wynik rzędu 1,3 miliona sprzedanych egzemplarzy.

Tak jak oczekiwaliśmy główny wpływ na wyniki za II kwartał miała premiera gry Sniper: Ghost Warrior na platformie PlayStation 3 w Europie i Ameryce Północnej. Większość przychodów pochodzi z pierwszego tych regionów, co jest efektem większej popularności konsoli Sony oraz wcześniejszej premiery - komentuje analityk DM BZ WBK Łukasza Kosiarskiego.

Wydaje się, że sprzedaż takich tytułów jak Sniper: Ghost Warrior oraz Combat Wings: Great Battles of WWII będzie kluczowa dla tegorocznych wyników po tym jak przełożono premierę Alien Fear na I kwartał 2012 r. - dodaje.

Przypomnijmy, że nad wspomnianym tajemniczym shooterem pracuje londyński oddział City Interactive. W dodatku producent ten poważnie myśli o wydaniu złotej edycji pierwszego Snipera na PC i Xboksa 360.

GramTV przedstawia:

Jesteście ciekawi co sądzimy o Sniper: Ghost Warrior 2? Przeczytajcie wrażenia Myszastego z oficjalnej prezentacji gry. Tekst znajdziecie pod tym adresem.

Sniper: Ghost Warrior 2 pojawi się w sklepach na początku przyszłego roku.

Źródło: bankier.pl

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
24/08/2011 18:22

Mam nadzieję, że sprzeda się i w 2 mln. Nie żebym specjalnie na tę grę czekał, ale grunt żeby nasi twórcy zarabiali i tworzyli dobre gry w przyszłości.Swoją drogą ciekawe co to za 2go wojenna strzelanka. Niestety pewnie na polskie akcenty w niej nie ma co liczyć. Szkoda, bo np. ruscy tworzą gry nawet o udziale swoich żołdaków w wojnie w Wietnamie.

Usunięty
Usunięty
24/08/2011 18:06

Jedynka cały czas w top sprzedaży w Wielkiej Brytanii więc myślę że dwójka sprzeda nawet więcej niż 1.5 miliona.

Usunięty
Usunięty
24/08/2011 16:29

A ja w ogóle nie lubie wróżenia z excela analityków :(
Trwa Wczytywanie