Firefall - testy wersji beta w sierpniu

Mateusz Stanisławski
2011/08/05 14:50
6
0

Kilka dni temu informowaliśmy, że sieciowa gra akcji Firefall ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Dziś wiemy, kiedy rozpoczną się betatesty tej produkcji.

Firefall - testy wersji beta w sierpniu

Okazuje się, że wersję beta gry Firefall będziemy mogli sprawdzić jeszcze w tym miesiącu. Jak na oficjalnej witrynie sieciowej produkcji poinformował Mark Kern, szef Red 5 Studios, wysyłanie pierwszych zaproszeń uprawniających do wzięcia udziału w przedpremierowych rozgrywkach rozpocznie się od razu po tegorocznej imprezie PAX Prime (26–28 sierpnia).

By mieć szansę na otrzymanie przepustki umożliwiającej testowanie bety tej ekskluzywnej dla komputerów osobistych gry akcji, wystarczy zarejestrować się na wspomnianej stronie internetowej (stosowny odnośnik znajduje się w górnej części witryny). Twórcy zapewniają, że podczas betatestów będą systematycznie udostępniać świeżą zawartość i zapraszać nowych użytkowników – wykorzystają przy tym między innymi mechanizmy znane z serwisów społecznościowych (wspomniano w tym kontekście przede wszystkim o systemie zaproszeń z Gmaila).

GramTV przedstawia:

Przy okazji Kern potwierdził informacje dotyczące poziomu zaawansowania prac nad grą. Tak jak pisaliśmy we wtorek, mający zadebiutować w grudniu bieżącego roku Firefall jest gotowy w ponad 50 proc. Dowiedzieliśmy się dodatkowo, że silniki produkcji i serwera są ukończone w 90 proc., a najważniejsze składowe wirtualnego środowiska – w około 80 proc.

Komentarze
6
Sinirio
Gramowicz
05/08/2011 20:03

Zarejestrowany jestem od bardzo dawna. Na klucz liczę jak i w sukces gry. No i to strzelanie do robaków... miodzio.

Usunięty
Usunięty
05/08/2011 16:31

Liczę na zaproszenie do bety mam nadzieje że je dostanie :D

Usunięty
Usunięty
05/08/2011 15:37

To wygląda jak Borderlands mmo. Ale nie jak kalka użyta do zarobienia łatwej kasy. To wygląda na na prawdę bardzo bardzo bardzo fajny produkt. http://www.youtube.com/watch?v=x23fkDB9rW8Polecam obejrzeć ten gameplay. Z każdą minutą pokazuje coś nowego.Mam nadzieję, że dostanę zaproszenie do bety.Hm... a może faktycznie bardziej jak starcraft.
Trwa Wczytywanie