Starter Edition - nowe demo StarCrafta II: Wings of Liberty

Mateusz Stanisławski
2011/08/04 12:20

Blizzard zastąpił poprzednią wersję demonstracyjną StarCrafta II: Wings of Liberty darmową próbką zatytułowaną Starter Edition. Co ona oferuje?

Starter Edition - nowe demo StarCrafta II: Wings of Liberty

Zanim jednak przejdziemy do zalet, nadmieńmy, że StarCraft II: Starter Edition wymaga połączenia internetowego oraz aktywnego konta na Battle.net (w przeciwieństwie do poprzedniej edycji pokazowej). Natomiast na plus należy zaliczyć kompatybilność dema z pełną wersją – wszelkie postępy i osiągnięcia, jakie zdobędziemy, grając w darmową próbkę, zostaną automatycznie „przelane” do StarCrafta II: Wings of Liberty (za pośrednictwem wspomnianego konta na Battle.net).

Jeśli chodzi o zawartość, to czekają na nas przede wszystkim pierwsze cztery misje z kampanii dla pojedynczego gracza oraz dwa wyzwania (Covert Ops i Tactical Command). Ponadto w wersji demonstracyjnej znajdziemy rasę Terran (gry dowolne i tryb walki z komputerem) oraz cztery następujące mapy:

  • Xel’Naga Caverns
  • Shattered Temple
  • Discord IV
  • High Orbit

GramTV przedstawia:

By założyć konto niezbędne do pobrania omawianego dema, należy przebrnąć przez proces rejestracyjny, który swój początek ma na tej stronie. Jeżeli natomiast jesteśmy już właścicielami profilu na Battle.net, możemy od razu ściągnąć odpowiedniego klienta z tego miejsca.

Komentarze
10
TobiAlex
Gramowicz
04/08/2011 14:54

Rizzan i co siejesz panikę - nawet w dniu premiery gra kosztowała 140 zł. A kto nie potrafi to już jego problem...

Usunięty
Usunięty
04/08/2011 14:29

to jest wings of libertysigleplayer: 4 misjemultiplayer: kilka map ale tylko rasa terranbrak ograniczenia czasowego--==added==--no i brak matchmaking dla jakichś dwóch trybów gry multiplayer

Usunięty
Usunięty
04/08/2011 14:24

To jest właśnie wing of liberty :)
Trwa Wczytywanie