Premiera Lord of The Rings: War in the North - z toporem w przedświąteczny ścisk

Patryk Purczyński
2011/08/02 18:11
1
0

Wiemy już, kiedy Lord of The Rings: War in the North wyląduje na półkach sklepowych. Na produkcję studia Snowblind musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Premiera Lord of The Rings: War in the North - z toporem w przedświąteczny ścisk

Warner Bros. wyznaczył premierę gry Lord of the Rings: War in the North na listopad bieżącego roku. Dzienny termin zostanie z pewnością podany bliżej okresu przedświątecznego. Gra powstająca w Snowblind Studios zmierza na platformy PC, PS3 i X360.

Jak zapewnia producentka Ruth Tomandi, autorzy zaczerpnęli inspiracje z obrazów Petera Jacksona. - Staraliśmy się osiągnąć gigantyczną skalę, którą tak dobrze widać w filmach, ich twórcy doskonale się spisali. Próbowaliśmy zaprezentować Śródziemie jako wielkie miejsce, pełne tajemnic i przygód - mówi przedstawicielka Snowblind Studios.

GramTV przedstawia:

- Chcemy uchwycić taką samą skalę w kilku miejscach. Naprawdę zależy nam na wielkich pieczarach pełnych akcji i tego typu rzeczach. W tej kwestii czerpiemy z filmów tyle, ile tylko się da - podkreśla Tomandi. Zdradza też, że zagadnienie zawartości dodatkowej (DLC) było już omawiane przez producentów, jednak o szczegółach nie chce na razie mówić.

Komentarze
1
Druid2
Gramowicz
03/08/2011 10:48

Helooo... społeczność fanów Tolkiena liczy się w 10''kach milionów - gdyby każdy kupił, mielibyśmy hit wszechczasów. Problem w tym, że znakomita większość produkcji w tym universum to gnioty, przenoszące jedynie pomysły, które sprawdziły się w innych grach, bez uwzględnienia specyfiki świata, w dodatku najczęściej wrażenei, gry robionej "na kolanie" jest powalające.Miejmy nadzieję, że ta gra nie powieli schematu... tylko ileż już takich nadziei było....