Informacje

Znamy daty premier X-Men Destiny i Spider-Man: Edge of Time

4 Mateusz Stanisławski

Kolejna porcja wieści z Comic-Conu 2011. Tym razem dokładne terminy debiutów nowych gier z serii Spider-Man i X-Men, które na dodatek doczekały się świeżych zwiastunów.

Zaczynamy od Spider-Man: Edge of Time, którego trailer możecie zobaczyć powyżej. Premiera nowych przygód Człowieka-Pająka odbędzie 4 października bieżącego roku – czyli twórcy wywiązali się ze swoich wcześniejszych obietnic (jesień 2011 roku). Omawiany tytuł ekipy zrzeszonej pod szyldem Beenox trafi na konsole PlayStation 3, Xbox 360, Wii, 3DS i DS.

X-Men Destiny ujrzy światło dzienne tydzień wcześniej, czyli 27 września tego roku. W ten przygotowywany przez ekipę ze studia Silicon Knights tytuł zagrają posiadacze konsoli PlayStation 3, Xbox 360, Wii i 3DS. Poniżej serwujemy świeży zwiastun przygotowany na tegoroczną odsłonę targów Comic-Conu.

Podane daty premier Spider-Man: Edge of Time i X-Men Destiny dotyczą Stanów Zjednoczonych. Jeśli chodzi o Stary Kontynent, gry powinny pojawić się trzy dni po debiucie w kraju Wuja Sama.

Znamy daty premier X-Men Destiny i Spider-Man: Edge of Time - obrazek 1

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Nitro2050

Na pewno będzie na PC Spider-Man: Edge of Time, a nie wiem czy wyjdzie na PC X-Men Destin?

Odpowiedz
G Pietro87

Nowy spider nie wychodzi na PCty, sprzedaż Shttered Dimensions była na PC kiepska, twórcy już zapowiadali, że blaszak wyleciał z planów na tą część.

Odpowiedz
pz_leo

a czy Shttered Dimensions ukazał się w ogóle w PL?
premierę światowa miał w 2010

Odpowiedz
G Pietro87

Wyszedł na PC u nas w Polsce ale wersja full eng.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?