E3 2011: Microsoft ogłasza tegoroczną ofertę Summer of Arcade na XBLA

Michał Ostasz
2011/06/07 15:24
0
0

Użytkowników Xbox Live Arcade czeka latem sporo atrakcji. Trenched, Toy Soldiers: Cold War, Bastion i kilka innych świetnie zapowiadających się produkcji. Prześwietlamy każdą z nich.

E3 2011: Microsoft ogłasza tegoroczną ofertę Summer of Arcade na XBLA

Toy Soldiers: Cold War

Toy Soldiers to strategiczno-zręcznościowa gra, w której przejmiemy kontrolę nad armią... plastikowych żołnierzyków oraz równie "groźnych" maszyn bojowych, tym razem z okresu tzw. Zimnej Wojny. Pierwsza część to jedna z najlepszych gier z XBLA, a wszystko wskazuje na to, że nowa odsłona będzie jeszcze lepsza! Zobaczcie sami:

Trenched

Kolejny mocny punkt programu - walki mechów prosto od ekipy Tima Schafera. Gra w ruchu wygląda naprawdę dobrze. Szykujcie się na prawdziwą wojnę i już zacznijcie rekrutację wśród swoich znajomych. Tak, w Trenched zagramy także przez sieć. Premiera już 22 czerwca.

Insanely Twisted Shadow Planet

Świetnie wyglądający i nietypowy platformer od Fuelcell Games i artysty Michela Gagné'a. Przypomnijcie sobie kiedy ostatni raz bohaterem gry był... latający spodek. No właśnie, a to tylko jeden z powodów, aby sięgnąć po tę produkcję. Jedno jest pewne - to nie będzie prosty tytuł o czy możecie się przekonać oglądając jej pierwszy zwiastun.

Bastion

Action RPG na XBLA? Torchlight udowodnił, że jest to świetny pomysł. Bastion, tworzony przez niezależne studio SuperGiant Games, zdążył już zachwycić krytyków oryginalną mechaniką rozgrywki oraz ciekawą oprawą graficzną. Czym zajmiemy się w grze? Przed naszym bohaterem stoi nie lada zadanie - odbudowanie fantastycznego świata (dosłownie!). Przygotujcie się na niezwykłą i pełną niespodzianek przygodę.

Ms. Splosion Man

GramTV przedstawia:

Studio Twisted Pixel znów narozrabia, ale tym razem główną bohaterką gry będzie wybuchowa dziewczyna, wynik kolejnego nieudanego eksperymentu gapowatych naukowców. Fani oryginału, Splosion Man, mogą już zacierać ręce! Innych... z pewnością przekona do gry jej zwiastun.

Crimson Alliance

Na sam koniec jeszcze jeden action-RPG. W skrócie - klimatyczna produkcja utrzymana w konwencji wiecznie żywego fantasy. Warto zauważyć, że Crimson Alliance znacznie różni się od opisywanego wcześniej bastion, grze znacznie bliżej jest do niedoścignionego Diablo. Całość zapowiada się naprawdę dobrze, zobaczcie sami.

Zapowiada się lato pełne wrażeń, zwłaszcza, że zapowiedziane tytuły to właściwie same oryginalne produkcje. Jest na co czekać!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!