Artykuł: Alice: Madness Returns - pierwsze wrażenia

gram.pl
2011/04/08 20:30
30
0

Czy Alicja znów zarządzi w Krainie Czarów? Czy American McGee ma szanse sprostać legendzie, którą stworzył 11 lat temu? Myszasty miał już okazję pograć w Alice: Madness Returns.

Nowa Alicja rozbudziła moje nadzieje i apetyt. Na prezentacji miałem okazję pograć na dwóch przygotowanych dla nas poziomach. Kilkanaście minut spędzonych wśród chorych imaginacji dziewczyny uspokoiło mnie i dało nadzieję na to, że Alice: Madness Returns ma szanse być godną następczynią pierwszej gry, którą do dziś uważam za jedną z najlepszych produkcji z początku wieku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
30
Zygilolo
Gramowicz
11/04/2011 23:14

Łał! Nigdy nie słyszałem nie wiedzieć czemu o tej grze. Muszę przyznać ,że jestem zaczarowany... Cóż za oryginalność! Koniecznie sprawię sobie jedyneczkę i czekam na nową.

Zgreed66
Gramowicz
11/04/2011 12:27

"Wshyt" sie przyznac, ale nie gralem w pierwsza alicje ;dChyba sobie ja sprawie skundś, bo calkiem interesujaco sie zapowiada ;)

Zgreed66
Gramowicz
11/04/2011 12:27

"Wshyt" sie przyznac, ale nie gralem w pierwsza alicje ;dChyba sobie ja sprawie skundś, bo calkiem interesujaco sie zapowiada ;)

Vojtas
Gramowicz
11/04/2011 12:15

Jak można mieć na imię Amerykanin!??

Vojtas
Gramowicz
11/04/2011 12:15

Jak można mieć na imię Amerykanin!??

JackReno
Gramowicz
11/04/2011 12:12

Jedna z najbardziej oczekiwanych przez mnie gier obecnie. Zapowiada się bardziej niż interesująco ;)

JackReno
Gramowicz
11/04/2011 12:12

Jedna z najbardziej oczekiwanych przez mnie gier obecnie. Zapowiada się bardziej niż interesująco ;)

Riper
Gramowicz
10/04/2011 23:35

Moim zdaniem będzie to typowa żeś ka to Lubię ^^

Riper
Gramowicz
10/04/2011 23:35

Moim zdaniem będzie to typowa żeś ka to Lubię ^^

drBlase
Gramowicz
09/04/2011 22:51

Wszelka psychodela bardzo mile widziana :). Klimat jedynki był naprawdę wyjątkowy i oby tu się to nie zmieniło.

drBlase
Gramowicz
09/04/2011 22:51

Wszelka psychodela bardzo mile widziana :). Klimat jedynki był naprawdę wyjątkowy i oby tu się to nie zmieniło.

Woo-Cash
Gramowicz
09/04/2011 22:41

Lubię "niezwykłe" gry. Aktualnie przerabiam Heavy Raina( z opóźnieniem, fakt), wcześniej m.in. Brutal Legend i Trine. Dla takich gier warto trzymać konsolę ;P

Woo-Cash
Gramowicz
09/04/2011 22:41

Lubię "niezwykłe" gry. Aktualnie przerabiam Heavy Raina( z opóźnieniem, fakt), wcześniej m.in. Brutal Legend i Trine. Dla takich gier warto trzymać konsolę ;P

Myszasty
Redaktor Naczelny
09/04/2011 21:59
Dnia 09.04.2011 o 21:34, diabeldiabelny napisał:

A jaką grę macie na myśli pisząc o „jedynce”?

Tę: http://www.mobygames.com/game/american-mcgees-alice

Myszasty
Redaktor Naczelny
09/04/2011 21:59
Dnia 09.04.2011 o 21:34, diabeldiabelny napisał:

A jaką grę macie na myśli pisząc o „jedynce”?

Tę: http://www.mobygames.com/game/american-mcgees-alice

diabeldiabelny
Gramowicz
09/04/2011 21:34

A jaką grę macie na myśli pisząc o „jedynce”?

diabeldiabelny
Gramowicz
09/04/2011 21:34

A jaką grę macie na myśli pisząc o „jedynce”?

KannX
Gramowicz
09/04/2011 20:00
Dnia 09.04.2011 o 16:13, The_Hammerburst napisał:

Może lepiej napisać, że jest w ogóle fajnie ubrana? Bo na 2. ma to samo ubranie co na 4. screenie, a na 3. to samo, co na pierwszym, jeśli nie zauważyłeś... :P

Zauważyłem to wszystko po napisaniu posta :)

KannX
Gramowicz
09/04/2011 20:00
Dnia 09.04.2011 o 16:13, The_Hammerburst napisał:

Może lepiej napisać, że jest w ogóle fajnie ubrana? Bo na 2. ma to samo ubranie co na 4. screenie, a na 3. to samo, co na pierwszym, jeśli nie zauważyłeś... :P

Zauważyłem to wszystko po napisaniu posta :)

The_Hammerburst
Gramowicz
09/04/2011 16:13
Dnia 08.04.2011 o 22:55, KannX napisał:

Alicja jest bardzo fajnie ubrana na pierwszym i czwartym screenie :)

Może lepiej napisać, że jest w ogóle fajnie ubrana? Bo na 2. ma to samo ubranie co na 4. screenie, a na 3. to samo, co na pierwszym, jeśli nie zauważyłeś... :P

The_Hammerburst
Gramowicz
09/04/2011 16:13
Dnia 08.04.2011 o 22:55, KannX napisał:

Alicja jest bardzo fajnie ubrana na pierwszym i czwartym screenie :)

Może lepiej napisać, że jest w ogóle fajnie ubrana? Bo na 2. ma to samo ubranie co na 4. screenie, a na 3. to samo, co na pierwszym, jeśli nie zauważyłeś... :P

fenix00
Gramowicz
09/04/2011 13:44
Dnia 09.04.2011 o 11:52, gienek1 napisał:

Tylko dlaczego,no dlaczego zostanie wydana bez polskiej lokalizacji?!...:((

Dlatego żebym jej nie kupił :) EA dał ciała kolejny raz. No , ale spoko ... są inne gry z lokalizacją w które nie grałem i zachęcają do grania ... niekoniecznie EA.

Adikarius
Gramowicz
09/04/2011 12:28

pierwsza cześć była wyjątkowa:)

gienek1
Gramowicz
09/04/2011 11:52

Tylko dlaczego,no dlaczego zostanie wydana bez polskiej lokalizacji?!...:((

Headbangerr
Gramowicz
09/04/2011 10:02

Mimo wszystko, to tylko platformówko-naparzanka... Trochę szkoda - z TAKIM klimatem mogliby spokojnie zrobić poważniejszą produkcję...Jednak, z drugiej strony TRINE też złe nie było i grałem z przyjemnością, tak więc poczekamy - zobaczymy :)

Kessarath
Gramowicz
09/04/2011 00:28

WOW, coś mnie podkusiło obejrzeć trailer, zawsze myślałem, że to będzie jakaś platformówka na podstawie filmu. A tu jakie zaskoczenie! Kupię, bez dwóch zdań! Niezły schiz!

Eilene
Gramowicz
08/04/2011 23:22

Dawno nie gralam w platformowke, coraz bardziej sie nakrecam na ta gre. Moze warto by bylo najpierw przejsc pierwsza czesc hmm:).

Laid_back
Gramowicz
08/04/2011 23:14

Super, nie mogę się doczekać - pierwsza Alicja była świetna (szczególnie pod względem klimatu, bo niektóre poziomy potrafiły być trochę frustrujące) ;)

KannX
Gramowicz
08/04/2011 22:55

Alicja jest bardzo fajnie ubrana na pierwszym i czwartym screenie :)

MisioKGB
Gramowicz
08/04/2011 21:46

Brak słów, już dość pogięty świat dorośleje w oczach starszej Alicji. Brrrrryyy. Kot taki sam czyli też równo pogięty, zapowiada się świetnie :)