DLC do Rajdu Polski za darmo!

Łukasz Odziewa
2011/02/11 10:08

Rajd Polski to (polska, a jakże!) gra rajdowa na licencji Polskiego Związku Motorowego. Do tytułu tego pojawi się darmowa paczka DLC.

DLC do Rajdu Polski za darmo!

IQ Publishing, wydawca gry Rajd Polski, udostępnił na swojej stronie internetowej pakiet dodatków do swojego tytułu. Co ważne, paczka DLC jest dostępna zupełnie za darmo! A co znajdziemy w środku?

  • Poprawki błędów, które udało się znaleźć już po premierze
  • Zmienne warunki atmosferyczne
  • Powtórki z zewnętrznych kamer
  • Usprawniona fizyka jazdy
  • Poprawione problemy ze sterowaniem przy użyciu pada
  • Niewielkie poprawki oprawy graficznej

GramTV przedstawia:

Większość usprawnień wprowadzonych do gry to poprawki, które zaproponowali sami gracze i recenzenci Rajdu Polski. Cieszy fakt, że IQ Publishing wciąż spiera tytuł, który mimo chęci, nie został dobrze przyjęty na rynku - zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją Rajdu Polski.

Komentarze
11
kuba9876543210
Gramowicz
11/02/2011 23:28

Kiedys to nazywalo sie patchem, ale niestety dzis mamy tak, ze kupujemy polowe gry, a reszte w czesciach...choc w tym przypadku raczej nic nowego oprocz naprawienia bledow to nie ma..

Usunięty
Usunięty
11/02/2011 20:59

Ta gra nie powinna powstać, no po co robić coś co jest tandetą ?

Usunięty
Usunięty
11/02/2011 13:08

Dziwny zabieg...Słowo "Patch" bądź "Łatka" zawsze kojarzyło mi się ze zmianami na lepsze. Naturalnym jest, iż podczas produkcji gry zawierają błędy i w przyszłości producenci starają się je naprawić wydając właśnie patche. Tak było od lat 90, jest i mam nadzieję, że będzie.Natomiast na samo słówko "DLC" otwiera mi się niewidzialny nóż w kieszeni, działający jak płachta na byka. Przez DLC w ostatnich latach rynek gier komputerowych tak zszedł na psy, że to aż strach mówić.I nie wiem jaki miał być cel tego... "Inni wydają płatne DLC a my "za darmo" także jesteśmy lepsi i kupcie naszą słabą grę?" Hmm... Dziwne.
Trwa Wczytywanie