Jeszcze więcej zdjęć "PlayStation Phone"

Michał Ostasz
2011/01/09 11:42

Sony wciąż nie potwierdziło, że zamierza wypuścić na rynek smartphone'a, który przeznaczony będzie do grania. Mimo to w sieci wciąż pojawiają się kolejne zdjęcia "PlayStation Phone".

Nowa galeria pochodzi z azjatyckiego serwisu TGBUS.com. Możemy na niej zobaczyć porównanie gabarytów "PlayStation Phone" (bądź też Xperii Play) z innymi urządzeniami przenośnymi, w tym z konsolkami PSP. Zdjęcia możecie obejrzeć poniżej:

Jeszcze więcej zdjęćGramTV przedstawia:Czy ktoś jeszcze wierzy w to, że tego telefonu po prostu "nie ma"? Pytanie brzmi: kiedy Sony wreszcie oficjalnie ogłosi światu istnienie tego produktu. Według plotek ten telefon miałby trafić do sprzedaży jeszcze w pierwszym półroczu 2011 roku. O wszelkich doniesieniach związanych z "PlayStation Phone" będziemy Was na bieżąco informować.

Komentarze
22
Usunięty
Usunięty
10/01/2011 07:32
Dnia 09.01.2011 o 22:24, Abe83 napisał:

Albo jakaś redakcja robi sobie jaja i montuje sama takie "cuda" z byle czego, albo to wyciek kontrolowany.

Bardziej stawiałbym na tą drugą opcję. Wszelkie duże koncerny lubią mieć wszystko pod kontrolą, więc takie ''wycieki'' nie powinny nikogo dziwić.Jeśli to ''coś'' będzie obsługiwało PSStore i wszystkie gry, które do tej pory ukazały się na PSP, to zastanowię się nad kupnem. Choć wciąż nie przemawia to do mnie, bardziej wyczekuję 3DS aniżeli tego całego PSPhone''a.

Usunięty
Usunięty
09/01/2011 22:24

Dziiiiiwny jest ten świat... Wytłumaczy mi ktoś, jak bez wiedzy i zgody Sony jakaś redakcja może wejść w posiadanie czegoś takiego?Bo jakoś nie kupuję wersji o potajemnym wyniesieniu przez pracownika Sony albo o przypadkowym pozostawieniu w barze na stole.Albo jakaś redakcja robi sobie jaja i montuje sama takie "cuda" z byle czego, albo to wyciek kontrolowany.

Usunięty
Usunięty
09/01/2011 22:08
Dnia 09.01.2011 o 11:51, maurras napisał:

Plotki zawsze w cenie, natomiast gdy Nintendo od wczoraj oficjalnie przedstawie 3DS Gram.pl milczy. Cóż, profesjonalizm redaktorów pełną gębą.

A co to 3DS? :(Nie no bez jaj, wszędzie piszą o 3DSie bo za miesiąc premiera a tu niepotwierdzone info oczywiście najważniejsze.
Trwa Wczytywanie