Tegoroczne święta spędzimy z serią Oddworld?

Michał Ostasz
2010/12/06 20:45

Ekipa Oddworld Inhabitants postanowiła zrobić nam nie lada prezent świąteczny. Jeszcze w tym roku na platformie Steam pojawi się specjalny zestaw składający się aż z czterech gier autorstwa tego studia. Co wejdzie w jego skład?

Tegoroczne święta spędzimy z serią Oddworld?

Jak nietrudno się domyślić będą to produkcje z kultowej w pewnych kręgach serii Oddworld. Pakiet, o którym mowa będzie nazywał się Oddbox, a znajdziemy w nim:

  • Oddworld: Abe's Oddysee
  • Oddworld: Abe's Exoddus
  • Oddworld: Munch's Oddysee
  • Oddworld: Stranger's Wrath

Nieznana jest jeszcze cena za jaką można będzie nabyć tę kolekcję. Ciekawostkę stanowi fakt, że Munch’s Oddysee i Stranger’s Wrath po raz pierwszy pojawią się na platformie PC. Pierwotnie były to gry na wyłączność na konsolę Xbox.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że studio deweloperskie Just Add Water również pracuje nad kilkoma projektami związanymi z marką Oddworld. Przygotowują oni między innymi konwersję gry Oddworld: Stranger's Wrath na PlayStation 3.

Komentarze
12
Usunięty
Usunięty
21/12/2010 16:51
Dnia 07.12.2010 o 00:07, Naxem napisał:

OMG!!! Stranger''s Wrath na PC??!! chyba z 5 lat czekałem aż to wyjdzie na jakąś inną platforme.Pierwszy raz w to grałem na Starym Xboxie i gra jest naprawde świetna.Napewno kupuje.

Od razu ostrzegam kupujących. Porty są mocno zwalone - szczególnie Stranger. Brak możliwościzmiany ustawień klawiszy, niewygodne sterowanie myszką, niskie FPS, zero konfiguracji opcjigraficznych. A szkoda, bo gra wygląda całkiem sympatycznie.Pocieszające jest to, że mają to zamiar naprawić i 'spatchować do HD', czyli dodać nowe modele itekstury.Munch''s Oddyssee też nie jest najlepszym portem, ale ja nie miałem z nim większych problemów.

Usunięty
Usunięty
07/12/2010 08:39

No nareszcie! Tyle czasu zapowiadają i na razie nic z tego nie wychodziło. Oby tym razem faktycznie doszło do premiery.Oddworld to genialna seria i w końcu będę mógł pograć w O:MO i O:SW :)Ale fajnie by było gdyby ten pakiet pojawił się także w wersji box a nie tylko na Steamie...

Usunięty
Usunięty
07/12/2010 00:07

OMG!!!Stranger''s Wrath na PC??!! chyba z 5 lat czekałem aż to wyjdzie na jakąś inną platforme.Pierwszy raz w to grałem na Starym Xboxie i gra jest naprawde świetna.Napewno kupuje.
Trwa Wczytywanie