Zwiastuny Final Fantasy Versus XIII i Agito XIII wreszcie w sieci!

Michał Ostasz
2010/10/11 12:16
7
0

Światło dzienne wreszcie ujrzały zwiastuny dwóch nowych gier od Square Enix - Final Fantasy Versus XIII i Final Fantasy Agito XIII. Stosowny materiał wideo znajdziecie w rozwinięciu.

Przypomnijmy, że wspomniane przed chwilą tytuły należą do kompilacji Fabula Nova Crystallis, w skład wchodzi również gra Final Fantasy XIII. Poniżej możecie znaleźć wspólny trailer dla tych produkcji. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy publikowany był on na zamkniętych pokazach w czasie trwania targów Tokyo Game Show.

Versus XIII ukaże się na konsolę PlayStation 3. Natomiast w Agito XIII zagramy wyłącznie na przenośnej konsoli PSP. Niestety, wciąż musimy czekać na informacje dotyczące dat premier tych tytułów. Pamiętajmy, że w przygotowaniu jest również gra Dissidia Duodecim: Final Fantasy, o której przeczytać możecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
11/10/2010 17:54

Marcin, tyle że wersja na Xboxa jest na 3 płytach DVD i nie wygląda źle, jest fantastyczna, wiem co mówię bo ją mam, widziałem też wersję na ps3 i jakiejś kolosalnej różnicy nie widziałem...

marcin-malysza
Gramowicz
11/10/2010 14:54

Nie eksklusive na PS3 tylko FF XIII Versus na PS3 a Agito XIII Versus na PSP, Ale zamysł ogólny słuszny, wyłącznie dla Sony. No i niech mi X-boksowcy wybaczą ale FF multiplatformowy to była jakaś pomyłka, opcja na X''a była słaba.. mogli zrobić ją na dwóch bądź nawet trzech płytach by nie musieli taaak okrajać tej gry... Kompresja tekstur to był jak dla mnie gwałt na tej grze... Ale widząc wyniki sprzedaży tej gry na klocka to się troszkę nie dziwie, że nie chciało im się tego dopieścić<Portu na X'a>...

Usunięty
Usunięty
11/10/2010 14:41
Dnia 11.10.2010 o 12:41, rifi77 napisał:

Ale o Xboxie mogliby też pomyśleć :|

to beda exclusivy PS3
Trwa Wczytywanie