Informacje

Prace nad Hellion: Mystery of the Inquisition wstrzymane

7

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla graczy, którzy czekają na nowe informacje dotyczące gry Hellion: Mystery of the Inquisition tworzonej przez polskie studio Flying Fish Works.

Hellion: Mystery of the Inquisition miał być pierwszoosobową grą akcji, która rozgrywałaby się w czasach świętej Inkwizycji. Miał być, ale niestety nie będzie. Przynajmniej nie teraz. Poniżej prezentujemy informację otrzymaną od przedstawiciela studia Flying Fish Works zlokalizowanego w Bydgoszczy.

Prace nad Hellion: Mystery of the Inquisition wstrzymane - obrazek 1

"Flying Fish Works z dniem dzisiejszym tymczasowo wstrzymał prace nad grą Hellion: The Mystery of Inquisition. Obecnie trwają rozmowy mające na celu pozyskanie dodatkowych inwestorów."

Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać z nadzieją, że Flying Fish Works z powodzeniem zakończy wspomniane rozmowy i developing Hellion: The Mystery of Inquisition zostanie wznowiony. Będziemy trzymać rękę na pulsie.

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
mandragora1

Wielka szkoda jeśli gra by się nie ukazała.

Odpowiedz
G Vojtas

Kasa się kończy. :( Nieciekawie to wygląda.

Odpowiedz
G Cr3ativ

Jak to polska, co robi to sknoci ..

Odpowiedz
Phobos_s

Szkoda. Miejmy nadzieję, że FFW dostanie jakiś zastrzyk gotówki. Ten tytuł mógł być całkiem niezły. Oby inwestorzy się znaleźli.

Odpowiedz
G Bambusek

Tylko oni już mieli inwestorów, nawet jakiegoś wydawcę chyba. Więc czy ktoś będzie zainteresowany dalszym inwestowaniem w grę widmo? Jasne, sytuacja z DNF pokazuje, że cuda się zdarzają. Tylko Duke to po prostu marka.

Odpowiedz
G Fang

Może CD Projekt RED zainteresowało by się tym projektem i wzięli by ich pod swoje skrzydła. Skoro kupili firmę robiąca They to Hellionem powinni tym bardziej się zainteresować bo zapowiada się dużo ciekawiej.

Odpowiedz
Growin

> Może CD Projekt RED zainteresowało by się tym projektem i wzięli by ich pod swoje skrzydła.
> Skoro kupili firmę robiąca They
...co skończyło się totalną porażką.> to Hellionem powinni tym bardziej się zainteresować bo
> zapowiada się dużo ciekawiej.
Niech twórcy sami szukają inwestora - tak będzie najlepiej. Jeśli gra spodoba się jakiemuś wydawcy to nie będzie problemu z kasą.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?