Exile, darmowe DLC dla posiadaczy Hard Reset, udostępnione na Steamie

Adam Berlik
2012/07/12 12:07
9
0

Nadszedł czas, by ponownie sięgnąć po Hard Reset, całkiem udaną strzelankę polskiego studia Flying Wild Hog, gdyż światło dzienne ujrzał Exile, darmowy dodatek, który rozwija fabułę z podstawowej wersji gry.

Exile, darmowe DLC dla posiadaczy Hard Reset, udostępnione na Steamie

Hard Reset: Exile pozwala nam ponownie wcielić się w majora Fletchera, którego znamy z właściwego Hard Reset, ale tym razem protagonista opuszcza Bezoar, czyli ostatni bastion ludzkości i udaje się do Barrens, gdzie będzie musiał stawić czoła nowym wrogom, ale spotka także nowych sojuszników.

Hard Reset: Exile oferuje cztery nowe lokacje, cztery nowe rodzaje przeciwników, dwie mapy survivalowe, nową walkę z bossem oraz nowe osiągnięcia do zdobycia. Jeszcze raz dodajmy, że DLC jest dostępne nieodpłatnie dla właścicieli Hard Reset.

GramTV przedstawia:

Komentarze
9
Piotrbov
Gramowicz
12/07/2012 21:30
Dnia 12.07.2012 o 21:28, Tezert napisał:

Żeby być właścicielem gry trzeba ją kupić, a jak się ją kupi to gra wymaga zarejestrowania jej w steamie, tak więc nie wiem jak można tą grę mieć nie steamową.

Ot na przykład tutaj: http://www.indieroyale.com/ Była możliwość kupienia paczki w tym Hard Reset i sobie tą grę ściągnąłem bezpośrednio na komputer, bez żadnego Steam''a itd.

Usunięty
Usunięty
12/07/2012 21:28
Dnia 12.07.2012 o 21:12, Piotrbov napisał:

"Jeszcze raz dodajmy, że DLC jest dostępne nieodpłatnie dla właścicieli Hard Reset. " Jestem właścicielem Hard Reset, lecz nie Steamowego, co w takiej sytuacji mam zrobić?

Żeby być właścicielem gry trzeba ją kupić, a jak się ją kupi to gra wymaga zarejestrowania jej w steamie, tak więc nie wiem jak można tą grę mieć nie steamową.A o samym dodatku, rozszerza on grę o 2-3h, czyli razem otrzymujemy ok 7h rozgrywki, przyzwoita długość jak na 30zł :P

Piotrbov
Gramowicz
12/07/2012 21:12

"Jeszcze raz dodajmy, że DLC jest dostępne nieodpłatnie dla właścicieli Hard Reset. "Jestem właścicielem Hard Reset, lecz nie Steamowego, co w takiej sytuacji mam zrobić?
Trwa Wczytywanie