Metacritic: Gry są coraz lepsze

Patryk Purczyński
2010/07/05 07:55
0
0

Gramy w coraz lepsze produkcje - wynika z badań portalu Metacritic podsumowujących pierwszą połowę bieżącego roku. Więcej niż w zeszłym roku jest gier niemal perfekcyjnych, a mniej tzw. kaszanek.

Już siedem tytułów uzyskało w tym roku średnią ocen powyżej 90 oczek na 100 możliwych punktów - podają statystycy serwisu Metacritic, podsumowując pierwszą połowę 2010 roku. Trzy z nich: Super Mario Galaxy 2, Mass Effect 2 i Red Dead Redemption mogą pochwalić się średnią powyżej 95 proc. Najlepiej wypada pierwsza z wymienionych, której do osiągnięcia maksymalnej wartości brakują zaledwie 2 punkty! Metacritic: Gry są coraz lepsze

Dla porównania w pierwszej połowie zeszłego roku ukazał się tylko jeden taki megahit. Był nim Street Fighter IV, który osiągnął 94-procentową średnią. Na drugim froncie rok 2010 również przedstawia się lepiej od poprzedniego. 16 gier nie dobiło dotąd nawet do 49 oczek; w ciągu pierwszego półrocza 2009 takich tytułów było aż 25.

W takich okolicznościach może jedynie zastanawiać słabsza koniunktura na gry, o której w jednym ze swoich raportów informowała firma NPD.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!