Zobacz gameplay z Death to Spies 3

Adam Berlik
2010/06/10 15:40
0
0

Do Sieci trafił materiał wideo, w którym zaprezentowano ponad trzyminutowy fragment rozgrywki w Death to Spies 3. Co prawda gra nie jest znana w naszym kraju, niemniej powinni się nią zainteresować entuzjaści np. Sama Fishera.

GramTV przedstawia:

Death to Spies III jest kolejną odsłoną serii trzecioosobowych gier akcji – skradanek, w których wcielamy się w Kapitana Strogova z czwartego oddziału sowieckiego kontrwywiadu o nazwie SMERSH. Tym razem jednak nasz bohater nie jest osamotniony – w trakcie zabawy będziemy mieli okazję pokierować także jego kompanami, którymi są Viktor Kowaliow i Olga Godunova-Lopes. Ich unikatowe umiejętności wykorzystamy do pomyślnego ukończenia kolejnych zadań.

W odróżnieniu od wcześniejszych części serii, które przenosiły nas w realia II wojny światowej, tym razem akcja rozgrywa się w czasie Zimnej Wojny. Trafiamy do Ameryki Północnej, Europy oraz na Kubę. Rozgrywka w Death to Spies III, podobnie jak w poprzedniczkach, polega na ciągłym przebywaniu w cieniu i eliminowaniu wrogów w niezauważony sposób. Aby tego dokonać możemy np. przebierać się w ubrania poległych oponentów.

Death to Spies III ukaże się jeszcze w tym roku na PC i Xboksa 360. Gra została nam zaprezentowana podczas imprezy Prague n Play 2010.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!