Transformers: Wojna o Cybetron - demo dostępne

Adam "Harpen" Berlik
2010/06/10 19:13
0
0

Poprzednie gry o Transformersach bazowały na filmach i prezentowały mizerny poziom. Czy inaczej jest w przypadku Transformers: Wojna o Cybertron, która nie ma nic wspólnego z obrazami kinowymi?

Gra Transformers: Wojna o Cybertron doczekała się wersji demonstracyjnej, która jest dostępna wyłącznie w usłudze Xbox Live Marketplace konsoli Xbox 360. Demo pozwala na zapoznanie się z trybem rozgrywki wieloosobowej. Tradycyjnie na razie mogą je pobrać gracze, którzy wykupili abonament Xbox Live Gold. Demo będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych dokładnie za tydzień.

Demo gry Transformers: Wojna o Cybetron – dodaj do kolejki pobierania Transformers: Wojna o Cybetron - demo dostępne

Akcja gry Transformers: Wojna o Cybertron rozgrywa się na planecie Cybertron. Gracz będzie miał okazję poznać historię Autobotów, którzy mają zamiar uratować swoją ojczyznę, jak również Deceptikonów, żądnych władzy nad światem. Poza trybem dla pojedynczego gracza pojawi się także multiplayer oraz kooperacja aż dla czterech osób.

GramTV przedstawia:

Transformers: Wojna o Cybertron zostanie wydany w naszym kraju przez firmę Licomp Empik Multimedia w dniu 25 czerwca. Gra jest dostępna w pre-orderze w sklepie gram.pl.

  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na PC
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na X360
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron na PS3
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron - Autoboty na NDS
  • Zamów grę Transformers: Wojna o Cybetron - Decepticony na NDS
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!