Lian Li razy trzy. Oczywiście nowe obudowy

Michał Myszasty Nowicki
2010/05/20 15:48
0
0

Znana już chyba wszystkim gramowiczom firma Lian Li nie ustaje w wysiłkach. Oto kolejne trzy propozycje, tym razem dla miłośników dużych okien.

Wręcz spamujące nas nowymi propozycjami Lian Li, tym razem postanowiło pójść na rękę piszącym sprzętowe newsy i za jednym zamachem zapowiedziało aż trzy nowe propozycje.

Lian Li razy trzy. Oczywiście nowe obudowy

Wszystkie wykonane z aluminium obudowy należą do segmentu mid-tower i w zasadzie nie wyróżniają się niczym specjalnym, poza olbrzymich rozmiarów oknami na jednym z bocznych paneli. Modele PC-60FNWX i PC-7FNWX mają wymiary 210 mm (szerokość) x 470 mm (wysokość) x 490 mm (długość) i ważą 5,5 kg. Obudowy posiadają pięć wewnętrznych zatok 5,25 cala, przystosowane są do beznarzędziowego montażu podzespołów, a na ich górnym panelu znajdziemy dwa wyjścia audio, złącze eSATA i dwa porty USB 3.0. Wyposażono je również w dwa 120 mm wentylatory - po jednym na przednim i tylnym panelu. Jedynym, co odróżnia te dwa modele, jest nieco innych kształt maskownicy przedniego wentylatora.

W towarzystwie wyróżnia się nieco model PC-8NWX o wymiarach 210 mm (szerokość) x 450 mm (wysokość) x 490 mm (długość), wyposażony w cztery zatoki 5,25 cala, przedni panel I/O oraz dwa 120 mm wentylatory.

GramTV przedstawia:

Obudowy trafią do sprzedaży już pod koniec tego miesiąca. Za dwie pierwsze będzie trzeba zapłacić po 199 $, niższy model wyceniono na 169 $.

A ja zastanawiam się tylko, czy oni kiedyś przestaną?

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!